“United” 20. reizi kluba vēsturē iekļūst FA kausa finālā

21/04/2018 22:28

Mančestras “United” futbolisti sestdien atspēlējās no viena vārta deficīta un uzvarēja Totenhemas “Hotspur” komandu, 20.reizi kluba vēsturē iekļūstot Anglijas Futbola asociācijas (FA) kausa izcīņas finālā.

“United” komanda slavenajā Vemblija stadionā izcīnīja uzvaru ar rezultātu 2:1 (1:1), atkārtojot FA kausa rekordu, jo 20 reizes šo sacensību finālā spēlējusi arī Londonas “Arsenal” vienība.

Spēles rezultātu 11.minūtē atklāja “Hotspur” futbolists Dela Alli, bet 13 minūtes vēlāk izlīdzinājumu panāca Aleksis Sančess.

Savukārt uzvaras vārtus Žuzē Mourinju trenētā komanda guva spēles 62.minūtē, kad precīzs bija Anders Errera.

Jāpiebilst, ka “Hotspur” FA kausa pusfinālā zaudējusi jau astoto reizi pēc kārtas.

Otrs FA kausa finālists noskaidrosies svētdien, kad Londonas “Chelsea” tiksies ar “Southampton” vienību.

Mančestras “United” FA kausu ir izcīnījusi 12 reizes, tikai par vienu panākumu atpaliekot no “Arsenal”.