MU jaunpienācējs: Bērnībā bijām nabadzīgi – lai skatītos “United” spēles, taupīju kabatas naudu

Odions Igalo, sportazinas.com
Odions Igalo | Foto: Premier League

Anglijas premjerlīgas titulētākā kluba Mančestras “United” jaunpienācējs dalījies savā bērnības pieredzē un fanošanas kultūrā. Viņš jau kopš mazotnes esot Mančestras vienības līdzjutējs.

30 gadus vecais nigērietis Igalo janvāra beigās pievienojās Mančestrai, tiekot izīrētam no Ķīnas komandas Šanhajas “Greenland”. Karjera “United” viņam sākusies izcili, jo uzbrucējs astoņos mačos, visos turnīros kopā ņemot, guvis četrus vārtus.

Igalo pārzina premjerlīgas virtuvi. Viņš no 2014. līdz 2017. gadam spēlēja “Watford” vienībā, taču pēc tam pārcēlās uz Ķīnu. Viņš jau kopš mazotnes fanojis par Mančestru.

“Nigērijā cilvēkiem ir sporta kanāli, bet ne visi tos var atļauties,” medijam “Sky Sports” sacīja Igalo. “Mani vecāki par tiem nevarēja samaksāt, tādēļ nācās iet uz speciālu vietu, kur notika futbola skatīšanās un kur par katru reizi bija jāmaksā.”

“Es izaugu Ajegunlē, kas ir geto un tur nebija viegla dzīve,” turpināja sportists. “Nedēļas nogales bija kā svētki, jo visi gribēja redzēt Mančestras “United” spēles. Sāku taupīt naudu, ko man vecāki deva uz skolu. Vecāki deva kabatas naudu, lai skolā varētu paēst, bet es ēdu mājās. Pamazām krāju, lai nedēļas nogalēs varētu skatīties spēles.”

“Man vienmēr bija krekls, kuru izmazgāju pirms Mančestras spēlēm. Vilku to mugurā un devos ar visiem skatīties spēli – tur bija traka atmosfēra,” atcerējās Igalo, kura sapnis pašam spēlēt “United” sastāvā nu ir piepildījies.

, līdzīgi kā jebkurš cits sporta turnīrs pasaulē, ir atcelts uz nenoteiktu laiku koronavīrusa dēļ. Pirms pārtraukuma “United” ierindojās piektajā vietā turnīra kopvērtējumā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par