“United” Līgas kausa pusfināla pirmajā spēlē svin drošu uzvaru

26/01/2023 10:09
Mančestras

Pārliecinošu uzvaru Anglijas Līgas (EFL) kausa izcīņas pusfināla pirmajā spēlē trešdien svinēja Mančestras “United” futbolisti, kas viesos ar 3:0 (2:0) pieveica “Nottingham Forest” vienību.

Pirmos vārtus mača sestajā minūtē guva “United” līderis Markuss Rešfords, 29.minūtē 2:0 panāca Vauts Veghorsts, bet 89.minūtē ar precīzu sitienu izcēlās arī Brunu Fernandišs. Rešfords šosezon visos turnīros kopumā “United” rindās guvis 18 vārtus, šajā rādītājā atpaliekot vien no Mančestras “City” uzbrukuma zvaigznes Ērlinga Holana, kura rēķinā 31 precīzs sitiens.

Finālisti Līgas kausa izcīņā tiek noskaidroti divu spēļu summā un atbildes mačs Mančestrā notiks 1.februārī. Otrajā pusfināla pārī Ņūkāslas “United” otrdien viesos ar 1:0 (0:0) apspēlēja “Southampton” un šajā duelī atbildes spēle tiks aizvadīta 31.janvārī. Šī ir vien trešā reize Līgas kausa vēsturē, kad abos pusfināla pāros uzvaras pirmajos mačos izcīnījušas viesu komandas – tas noticis arī 1973. un 1993.gadā.

Pagājušās sezonas EFL Līgas kausa ieguvēji “Liverpool” izstājās ceturtajā kārtā, ar 2:3 piekāpjoties Mančestras “City” vienībai, kas ceturtdaļfinālā negaidīti ar 0:2 atzina “Southampton” pārākumu. Fināls Vemblija stadionā tiks aizvadīts 26.februārī.