“United” nespēj gūt vārtus pret premjerlīgā 19. vietā esošo komandu

26/02/2022 23:58
Mančestras United

Šovakar mači norisinājās visās piecās vadošajās futbola līgās Eiropā

Anglija

Spēle starp Mančestras “United” un 19. vietā esošo “Watford” noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu – 0:0. Totenhemas “Hotspur” pēc uzvaras ar 4:0 pār Lidsas “United” pietuvojās labāko sešiniekam, savukārt turnīra līdere  Mančestras “City” pateicoties Fila Fodena vārtu guvumam svinēja uzvaru pār “Everton” ar 1:0.

Vēl “Brentford” ar 0:2 zaudēja Ņūkāslas “United”, “Crystal Palace” un “Burnley” uzvarētāju nenoskaidroja – 1:1, bet “Brighton” ar 0:2 piekāpās “Aston Villa”.

Vācija

Līdere Minhenes “Bayern” izbraukumā ar 1:0 uzvarēja Frankfurtes “Eintracht”, vienīgos vārtus 71. minūtē gūstot Lerojam Zanē. Citā spēlē Leverkūzenes “Bayer 04” ar 3:0 pārspēja Bilafeldas “Arminia”, divus no trīs vārtiem gūstot Mussam Diabi. Ar identisku rezultātu noslēdzās mačs starp “Freiburg” un Berlīnes “Hertha”.

Menhengladbahas “Borussian” un “Wolfsburg” nospēlēja neizšķirti 2:2, arī Firtes “Greuther” un “Koln” mačā uzvarētāja netika noskaidrota – 1:1, bet Berlīnas “Union” bija pārāka spēlē pret “Mainz” – 3:1.

Francija

Kārtējo uzvaru svinēja Parīzes “Saint-Germain”, ar 3:1 apspēlējot “St.Etienne”. Mača gaitā PSG nonāca iedzinējos, tomēr 42. minūtē Kilians Mbapē panāca neizšķirtu, 47. minūtē viņš izvirzīja komandu vadībā, bet 52. minūtē punktu pielika Danilo.

“Strasbourg” un “Nice” spēle noslēdzās ar tādu pašu rezultātu, kāds bija sākumā – 0:0.

Itālija

Turīnas “Juventus” saspringtā cīņā ar 3:2 apspēlēja “Empoli”. 66. minūtē viesiem bija divu vārtu pārsvars, divus golus iesitot Dušanam Vlahovičam. Tomēr 76. minūtē Andrea la Mantija samazināja deficītu līdz minimumam.

“Salernitana” un “Bologna”, kā arī “Sassuolo” un “Fiorentina” spēlēs tika fiksēts neizšķirts rezultāts 1:1.

Spānija

Madrides “Real” pietika ar vienu vārtu guvumu, lai pieveiktu “Rayo Vallecano” – 83. minūtē precīzs bija Karīms Benzemā. Cita pilsētas komanda “Atletico” ar 2:0 pārspēja “Celta Vigo”, abus vārtus gūstot Renanam Lodi. Vēl “Mallorca” ar 0:1 zaudēja “Valencia”, bet “Getafe” un “Alaves” nospēlēja neizšķirti 2:2.