“United” pagarina līgumu ar Sulšēru līdz 2024.gadam

24/07/2021 13:56

Anglijas futbola premjerlīgas komanda Mančestras “United” panākusi jaunu vienošanos ar vienības galveno treneri Ūlli Gunnaru Sulšēru, teikts oficiālajā kluba paziņojumā. Jaunais līgums paredz sadarbības turpināšanu līdz 2024.gadam, kā arī iespēju to pagarināt vēl uz vienu sezonu.

“Visi zina, kā es attiecos pret šo klubu, un esmu priecīgs, ka esmu parakstījis jauno līgumu,” kluba mājas lapā citēts Sulšērs. Mančestras “United” šis ir daudzsološs laiks, jo mēs esam izveidojuši sastāvu ar labu jauniešu un pieredzējušu spēlētāju kombināciju, kuri ir izsalkuši pēc panākumiem.”

Iepriekš britu mediji ziņoja, ka, lai arī ik pa laikam parādās sarunas Sulšēra iespējamo atlaišanu, “United” neplāno šķirties no vienības galvenā speciālista. “Sky Sports” rīcībā pieejamā informācija liecina, ka kluba vadība atbalsta treni un izskata viņu arī ilgtermiņa darba kontekstā.

Sulšērs, kurš pats savulaik no 1996. līdz 2007.gadam pārstāvēja “United”, par tā treneri kļuva 2018.gada beigās, šajā amatā aizstājot portugāli Žuzē Mourinju. Viņa vadībā komanda aizvadījusi 101 maču, kuros izcīnītas 55 uzvaras, piedzīvotas 25 neveiksmes un vēl 21 mačs noslēdzās ar neizšķirtu.

Aizvadīto sezonu Mančestras klubs noslēdza otrajā vietā premjerlīgā, par 12 punktiem atpaliekot no turnīra uzvarētājas – Mančestras “City”. Tāpat “United” Sulšēra vadībā sasniedza Eiropas līgas finālu, kur sīvā cīņā 11 metru pēcspēles sitienu sērijā 1:1 (10:11) tika atzīts Spānijas kluba “Villareal” pārākums.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Andrejs Makarovs
18/09/2021 17:15

Kādreizējais “Dinamo” vārtsargs Makarovs joprojām skatās komandas spēlēs un sarakstās ar Meiju 

28 gadus vecais Andrejs Makarovs savulaik tika uzskatīts par vienu no Krievijas talantīgākajiem vārtsargiem. Tomēr viņa karjera Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sanāca visai īsa, arī posms Kontinentālajā hokeja līgā (KHL)…