“United” uz vairākām nedēļām paliek bez Marsiāla un Lingārda

15/02/2019 18:00

Anglijas Premjerlīgas grandam Mančestras “United” līdz pat trim nedēļām palīdzēt nevarēs  uzbrūkošās līnijas spēlētāji Džese Lingārds un Antonī Marsiāls, sarunā ar medijiem atklājis vienības galvenā trenera vietas izpildītājs Ūle Gunnars Sūlšērs.

Otrdien aizvadītajā UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajā duelī savā laukumā pret Parīzes “Saint-Germain” (0:2) Lingārds neilgi pirms pārtraukuma iedzīvojās paceles cīpslas savainojumā un otrajā puslaikā vairs laukumā neatgriezās. Tikmēr Marsiāls pagaidām nenoskaidrotu traumu guva mača ievadā. Francūzis gan nospēlēja visas pirmās 45 minūtes, taču otrajā spēles daļā palīdzēt savai komandai vairs nebija spējīgs.

“Šobrīd varu pateikt, ka viņi izlaidīs aptuveni divas līdz trīs nedēļas. Antonī un Džese  mums ir bijuši ļoti vērtīgi un spēlē nozīmīgu lomu mūsu uzbrukuma tempa kāpināšanā,” atzīst Sūlšērs.

Abi sākumsastāva spēlētāji tādējādi izlaidīs pirmdien gaidāmo Anglijas FA kausa maču pret Londonas “Chelsea”, kā arī nevarēs palīdzēt “Sarkanajiem velniem” 24. februāra Premjerlīgas duelī mājās pret “Liverpool”.

Nav arī izslēgts, ka abi vēl nebūs gatavi palīdzēt arī Čempionu līgas astotdaļfināla atbildes spēlē 6. martā Parīzē.

Sūlšērs arī atklāja, ka Lingārda un Marsiāla prombūtnē par vakantajām vietām sākumsastāvā cīnīsies Romelu Lukaku, Aleksiss Sančess un Anhels Gomess.

Soda laukums #76
“Soda laukums” ep. 76. Vai tiesneši atkal palīdz Madrides “Real”? Vai “United” un Dortmundei ir reāli atspēlēties? Q&A. Uzdod jautājumus Twitterī @viensvienslv #SodaLaukums un futbola eksperts Jānis Pakalns uz tiem atbildēs. “Soda laukums” ērti arī mūsu video blogā – Skaties tiešraidē vai jebkurā sev ērtā laikā atkārtojumā 11tv.lv!