“United” vēlas iegādāties Fabregasu

Sesks Fabregass Sportazinas.com
Foto: London Chelsea

Mančestras “United” galvenais treneris Žuze Mourinju izteicies, ka viņš savā komandā vēlētos redzēt spāņu futbolistu Sesku Fabregasu, vēsta The Times.

Fabregasa pašreizējā komanda Londonas “Chelsea” pat esot gatava piedāvāt spānim jaunu līgumu, lai saglabātu viņu komandā.

Pussarga līgums ar “Chelsea” derīgs vēl 18 mēnešus. Spēlētājs izteicies, ka viņš vēlētos pagarināt līgumu par vēl diviem gadiem, taču kluba politika nosaka, ka spēlētājiem, kas vecāki par 30 gadiem drīkst piedāvāt tikai viena gada līgumu.

“Chelsea” menedžeris Antonio Konte atklāja, ka Fabregass ir svarīgs kluba spēlētājs un viņš darīs visu, lai saglabātu viņu komandā.

Savukārt Mourinju sekojis līdzi Fabregasa gaitām jau kopš viņš pārņēma vadību Mančestrā. Pēc viņa domām, 30 gadīgais spēlētājs varētu būt laba alternatīva Mesutam Ezilam, ja vien viņš nepārceļas uz “United” vasaras transfēru logā.

Bijušais “United” menedžeris Deivids Moizs atklājis, ka Fabregass jau vienu reizi gandrīz parakstījis līgumu ar klubu: “Ar Sesku mēs vairākkārt runājām pa telefonu. Viņš tolaik nebija pārliecināts par savu vietu “Barcelona” sastāvā. Viņš man teica, ka, ja viņš neizies sākuma sastāvā pirmajā spēlē, pievienošoties mums. Taču tas nenotika.”

Tāpat Moizs piebilda, ka mēģinājis parakstīt līgumu ar Geretu Beilu, taču arī tas nav izdevies.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par