Upelnieks uzvar Baltijas atklātā čempionāta finālā stenda šaušanā

20/09/2021 15:35

Ar Latvijas šāvēja Daiņa Upelnieka uzvaru nedēļas nogalē beidzies Baltijas atklātā čempionāta fināls stenda šaušanā, informē Latvijas Šaušanas federācija (LŠF).

Apaļajā stendā par Baltijas čempionu kļuva Upelnieks, finālā aiz sevis atstājot Lietuvas sportistu Ronaldu Račinski. Latvijas sportistam Kasparam Avena tika trešā vieta. Junioru konkurencē apaļajā stendā Baltijas čempiona godā tika Lauris Pēteris Vējš, bet trešajā vietā – Roberts Ķēniņš. Komandu vērtējumā Latvijas apaļā stenda komanda ierindojās trešajā vietā.

Tranšeju stendā viss pirmais trijnieks tika Igaunijas sportistiem. Pirmajā vietā ierindojās Andress Kulls, otrajā – vecmeistars Haiki Jānsalu, bet trešajā – Aili Pops. Labākais no Latvijas sportistiem bija Atis Vēveris, kurš finālā ierindojās piektajā vietā. Junioru konkurencē tranšeju stendā labākais bija Kārlis Jurgenovskis, trešajā vietā ierindojās Leons Kļaviņš.

Cīņā par Baltijas čempionāta finālposma uzvarētāja titulu piedalījās trīs iepriekšējo posmu absolūtā vērtējuma, liekot vienotā vērtējumā gan pieaugušos, gan juniora vecuma sportistus, sievietes un vīriešus, 12 labākie sportisti apaļajā stendā un tranšeju stendā. Arī no pārējiem šo sacensību dalībniekiem viens labākais sportists varēja cīnīties par Baltijas čempiona titulu, ja vien kvalifikācijā (piecas sērijas pa 25 šāvieniem) bija iekļuvis labāko sešiniekā. Sacensībās piedalījās sportisti no visām trim Baltijas valstīm.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Ģirts Ankipans, Normunds Sējējs un Artis Ābols
18/10/2021 11:02

Kur tagad strādā kādreizējie “Dinamo” galvenie treneri?

Rīgas “Dinamo” Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) aizvada savu 14. sezonu. Iepriekšējos 13 gados komandu vadījuši speciālisti no dažādām valstīm ar dažādu pieeju, un arī līdzjutēju atmiņas par viņiem ir visai…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…