Urugvajas futbola izlase “Copa America” turnīrā cīnījās neizšķirti ar japāņiem

21/06/2019 09:38

Urugvajas futbola izlase ceturtdien cīnījās neizšķirti Dienvidamerikas valstsvienību turnīra “Copa America” mačā.

Urugvajieši Portualegri pilsētā C grupas duelī spēlēja neizšķirti 2:2 (1:1) ar Japānu, kas turnīrā piedalās ar rīkotāju ielūgumu.

Pirmie šajā mačā vārtus guva japāņi, spēles 25.minūtē pēc tālas piespēles ar precīzu sitienu reidu noslēdzot Koji Mijoši. Septiņas minūtes vēlāk Luiss Svaress ar 11 metru soda sitienu izlīdzināja rezultātu.

Otrajā puslaikā, 59.minūtē Mijoši ar sitienu no vārtsarga laukuma līnijas vēlreiz panāca japāņiem vadību. Tiesa, arī šoreiz pēc septiņām minūtēm Urugvaja panāca neizšķirtu, pēc stūra sitiena ar galvu precīzi sitot Hosē Marijam Himenesam.

C apakšgrupā vadībā ar četriem punktiem divās spēlēs ir Urugvaja, kam ar trim punktiem vienā mačā seko Čīle. Tālāk ar vienu punktu divās cīņās ir Japāna, bet Ekvadora savā vienīgajā duelī palikusi bešā.

Bez Ziemeļamerikas, Centrālamerikas un Karību zonas (CONCACAF) valstīm turnīrā uzaicinātas piedalīties arī trīs izlases no Āzijas Futbola konfederācijas (AFC).

Turnīrā piedalās 12 komandas, kas sadalīts trīs apakšgrupās. Katras grupas divas labākās un arī divas veiksmīgākās trešo vietu ieguvējas sasniegs ceturtdaļfinālu.

Pirms trim gadiem “Copa America” turnīrā triumfēja Čīle.