Urugvajas starta sastāvā ceturtdaļfināla mačā pret Franciju, visticamāk, nebūs Kavani

04/07/2018 20:53

Urugvajas futbola valstsvienībai piektdien Ņižņijnovgorodā paredzētajā Pasaules kausa ceturtdaļfināla duelī ar Franciju, visticamāk, palīdzēt nevarēs viens no tās līderiem Edinsons Kavani.

[post_bet]

31 gadu vecais uzbrucējs bija galvenais uzvaras kaldinātājs astotdaļfināla cīņā pret Portugāli (2:1), gādājot par abiem Urugvajas izlases vārtiem šajā mačā. Tomēr spēles 74. minūtē Parīzes “Saint-Germain” pārstāvis, klibodams, bija spiests pamest laukumu. Vēlāk tika atklāts, ka Kavani guvis kājas muskuļa sastiepumu.

BeIN Sports ziņo, ka kopš sestdien aizvadītā mača ar Portugāli urugvajieša veselības stāvoklis nav īpaši uzlabojies. Tas liek domāt, ka turpmāko divu dienu laikā maz ticams, ka Kavani spēs atgūties tik ļoti, lai uzbrucējs būtu gatavs iziet laukumā komandas starta sastāvā cīņā pret Franciju. Vēl jo vairāk, pamatotas ir arī bažas par to, vai Edinsons vispār tiks pieteikts mačam un atradīsies vismaz uz Urugvajas rezervistu soliņa.

Kavani iespējamo nespēlēšanu komentēja arī otrs izlases spīdeklis Luiss Svaress: “Bez Edinsona jau esam spēlējuši iepriekš kvalifikācijā un spējām sekmīgi pielāgoties. Tomēr šī situācija ir citādāka – šis ir Pasaules kauss. Viņa vietā var stāties citi spēlētāji, taču spēle nebalstīsies tikai uz vienu futbolistu. Turnīra gaitā jau esam nodemonstrējuši, cik liela nozīme ir saliedētam kolektīvam.”

Ar līdzīgu savainojumu šajā čempionātā mocījās arī Kolumbijas izlases līderis Hamess Rodrigess, kurš nebija spējīgs iziet laukumā komandas astotdaļfināla mačā pret Angliju, kurā viņa tautieši dramatiskā spēlē soda sitienu sērijā tomēr piekāpās futbola dzimtenes pārstāvjiem.

Kavani šajā finālturnīrā četrās spēlēs precīzs bijis trīs reizes. Treniņos līdzās Svaresam izlases galvenais treneris Oskars Tabaress iespēlēja uzbrucēju Kristianu Stuani, kurš Spānijas “La Liga” kluba “Girona” labā šosezon izcēlās ar 21 precīzu raidījumu.