Usika menedžeris: Nedomāju, ka Fedosovs spēs izrādīt nopietnu konkurenci Oleksandram

Oleksandrs Usiks, sportazinas.com
Oleksandrs Usiks | Foto: silverbirdtv.com

Boksera Oleksandra Usika (16-0) menedžeris Egiss Klimass uzskata, ka ukraiņa nākamais pretinieks Andrejs Fedosovs (31-3) nespēšot izrādīt nopietnu konkurenci.

Jau ziņojām, ka Usika nākamā cīņa, kas būs viņa debija smagsvaros, notiks 12. oktobrī ASV pilsētā Čikāgā, taču pagaidām oficiāli nav izziņots viņa pretinieks.

Ukraiņu boksera menedžeris izteica savas domas: “Nedomāju, ka Fedosovs būs nopietns sāncensis Usikam. Nevēlos neko sliktu teikt par Andreju, bet viņa vārds pasaules boksa līmenī nav tik nopietns, lai būtu liela interese no televīzijas un skatītājiem.”

“Jā, bija runas, kurā tiek minēts krievu boksera vārds, taču nedomāju, ka organizatori būs ieinteresēti. Konkrētāk par Usika pretiniekiem ar Ediju Hērnu runāsim nākamnedēļ. Tāpat joprojām nav izgaisušas runas par Usika cīņu ar Karlosu Takamu,” piebilda Klimass.

Jau ziņots, ka Usikam 25. maijā bija paredzēts duelis ar 38 gadus veco franču veterānu Takamu (36-5), kas būtu ukraiņa debija smagsvaros, tomēr bicepsa savainojuma dēļ cīņa nenotika.

Usiks savu pēdējo dueli aizvadīja pērnā gada novembrī, kad Lielbritānijā nokautēja Toniju Beljū un aizstāvēja visas četras pirmā smagā svara kategorijas jostas. Neilgi pēc tam viņš paziņoja par saviem nolūkiem startēt smagsvaros.

Ukrainis, kuram iepriekš piederēja četras no prestižākajām čempionu jostām pirmajā smagajā svarā, atteicās no Pasaules Boksa asociācijas (WBA) trofejas. Usika īpašumā palikusī Pasaules Boksa padomes (WBC) josta joprojām ir vakanta un to iegūs Maira Brieža un Juniera Dortikosa cīņas uzvarētājs boksa supersērijas finālā.

 

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par