Usika pretinieks: Ir patīkami būt “anderdogam”

06/08/2023 12:55
Nokopēts
Oleksandrs Usiks un Daniels Dubuā

Lielbritānijas bokseris Daniels Dubuā (19-1) sarunā ar “TNT Sports” raudzījās uz gaidāmo cīņu ar ukraini Oleksandru Usiku (20-0), norādot, ka viņš ir apmierināts ar to, ka cilvēki viņam netic.

Jāatgādina, ka Dubuā un Usiks 26. augustā Polijas pilsētā Vroclavā aizvadīs cīņu, kurā Usiks lūkos aizstāvēt savus WBA, WBO un IBF smagsvaru čempionu titulus. 25 gadus vecais brits tika noteikts kā pieredzējušā ukraiņa obligātais pretinieks, taču netiek prognozēts, ka Dubuā varētu izcīnīt uzvaru – izteikts favorīts šajā duelī būs Usiks.

Dubuā, kuram šī būs karjeras lielākā cīņa, gan atzinis, ka viņš spiedienu neizjūt. “Šī cīņa man ir svarīga. Katra boksera sapnis ir cīnīties par visām jostām, iespēju apvienot titulus. Tas ir tas, pie kā es esmu strādājis. Tas man šobrīd nozīmē tik daudz, esmu gatavs doties ringā, ejam uz priekšu!” teica Dubuā. “Vēl pirms sāku nodarboties ar boksu, mans tētis vienmēr teica – tev ir jākļūst par smagsvaru čempionu. Mēs skatījāmies Lenoksu Lūisu, Maiku Taisonu, Frenku Bruno  – viņi izcīnīja titulus, tāpēc tagad ir mana kārta.”

“Ziniet, šajā cīņā man nav nekāds spiediens,” turpināja britu bokseris. “Man vienkārši ir jāiet ringā un pret viņu jāpaveic savs darbs. Bukmeikeri un visas tādas lietas – lai tā tas paliek, viņš ir favorīts, kamēr man nav nekāda spiediena. Neesmu atslābinājis, taču turpmākais ceļš ir ļoti skaidrs. Neklausos trokšņos un balsīs, kas mani mēģina raustīt uz dažādām pusēm – tas neko nemaina un ir labi būt anderdogam.”

Dubuā savā karjerā ir aizvadījis 20 cīņas un ticis pie 19 uzvarām, vienīgo reizi 2018. gadā zaudējot savam tautietim Džo Džoisam. Tikmēr 36 gadus vecais Usiks profesionālajā boksā ringā devies 20 cīņās un visās triumfējis, 13 dueļus noslēdzot priekšlaicīgi. Usiks bija absolūtais čempions svara kategorijā līdz 90,2 kilogramiem, bet aizpagājušā gada septembrī atņēma visas četras jostas britam Entonijam Džošua supersmagsvaros. Pērn augustā Džošua mēģināja revanšēties, taču tikai pieveikts vēl vienu reizi. Usiks amatieru ringā ir bijis Eiropas, pasaules un olimpiskais čempions.

Usikam divas reizes zaudējušais Džošua atklāj nepilnību ukraiņa sniegumā

Usiks nākamajā mēnesī Polijā aizvadīs titulu aizstāvēšanas cīņu

TOP notikumi
1
X
2
5
3.6
1.73
3.7
2.95
2.25
1.98
3.7
3.6
2.37
3.9
2.6
1.12
9.75
19
1.36
5.5
7.75
1.21
7.25
12
4.1
3.4
1.9
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām