Usika promouteris: 70% varbūtība, ka Usiks cīnīsies ar Povetkinu vai Ortisu

Oleksandrs Usiks, sportazinas.com
Oleksandrs Usiks Foto: Reuters/Carl Recine

Absolūtā pasaules čempiona pirmā smagā svara kategorijā ukraiņa Oleksandra Usika (16-0, 12KO) promouteris Oleksandrs Krasjuks Ukrainas sporta ziņu portālā “isport.ua” atklājis, ka bokseris nākamo cīņu, visticamāk, aizvadīs vai nu pret krievu Aleksandru Povetkinu, vai Luisu Ortisu no Kubas.

Krasjuks izteicās: “Pašlaik mūsu komanda ne ar vienu bokseri neveic sarunas par iespējamo cīņu, jo Usiks šobrīd vēlas atpūsties. Taču varu pateikt to, ka Usikam ir problēmas ar pretinieka atrašanu, jo vairāki pasaules klases bokseri atteica iespējamo cīņu ar ukraini.”

“No pasaules klases bokseriem par pretiniekiem var izraudzīties vēl tikai Aleksandru Povetkinu vai Luisu Ortisu. Varu atklāt, ka ir 70% varbūtība, ka Usiks cīnīsies ar Povetkinu vai Ortisu,” piebilda Krasjuks.

31 gadu vecais Usiks 10. novembrī novembrī Mančestrā ar nokautu astotajā raundā uzveica Lielbritānijas pārstāvi Toniju Beljū, saglabājot Pasaules Boksa padomes (WBC), Pasaules Boksa organizācijas (WBO), Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) un Pasaules Boksa asociācijas (WBA) čempiona jostas.

Savukārt Pasaules boksa supersērijas (WBSS) pirmās sezonas pusfinālā pagājušā gada ievadā aizraujošā cīņā Rīgā tikai pēc punktiem uzveica Latvijas labāko bokseri Mairi Briedi.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par