Usika un Čisoras cīņa tiks pārcelta

Oleksandrs Usiks, sportazinas.com
Oleksandrs Usiks | Foto: Dylan Buell

Ukraiņu boksera Oleksandra Usika (17-0) un britu sportista Dereka Čišoras (32-9) cīņa nenotiks iepriekš plānotajā datumā, bet tiks pārcelta.

Dueli bija paredzēts aizvadīt 28. martā Londonā, tomēr Usiks nav spējis līdz galam izārstēt elkoņa savainojumu. Līdz ar to cīņa varētu tikt aizvadīta aprīļa izskaņā vai maijā.

“Usikam ir nepieciešams laiks, lai izārstētu kreisā elkoņa traumu,” pavēstījis sportista promouteris Edijs Hērns. “Nebijām pārliecināti, ka Oleksandrs būs gatavs cīņai marta beigās, bet domāju, ka līdz maijam viņš būs atguvies no savainojuma.”

33 gadus vecais Usiks savas karjeras laikā nav zaudējis nevienu cīņu. Tostarp viņš pārspējis arī latvieti Mairi Briedi, sarūpējot viņam līdz šim vienīgo zaudējumu karjerā.

Savukārt 36 gadus vecais Čisora zaudējis veselas deviņas reizes. Pēdējo neveiksmi viņš piedzīvojis 2018. gadā pret Dilianu Vaitu, bet pēc tam guvis trīs panākumus pēc kārtas – pret Senadu Gaši, Artūru Špilku un Deividu Praisu.

Usiks kopš pārcelšanās uz smagsvaru kategoriju aizvadījis divas cīņas, kurās abās gūtas uzvaras. Ukrainis pārspēja Toniju Beljū un Čezu Viterspūnu, bet pirms tam pēdējos dueļus pirmā smagā svara kategorijā aizvadīja Pasaules boksa supersērijā pret Briedi un Muratu Gasijevu. Usiks triumfēja pirmajā supersērijas sezonā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par