Usiks atzīts par gada bokseri prestiža boksa izdevuma vērtējumā

Oleksandrs Usiks,, sportazinas.com
Oleksandrs Usiks Foto: Getty Images

Ukrainas bokseris Oleksandrs Usiks atzīts par gada labāko šī sporta veida pārstāvi prestižā boksa izdevuma “Boxing News” vērtējumā.

Usiks šogad kļuva par pirmo Pasaules boksa supersērijas uzvarētāju, finālā pārspējot krievu cīkstoni Muratu Gasijevu, bet pusfinālā viņš pieveica arī latviešu vadošo bokseri Mairi Briedi, sagādājot viņam karjeras pirmo neveiksmi.

Ukrainis šogad par labāko nosaukts arī vairāku citu mediju vērtējumos, piemēram, par labāko viņu atzina arī “Boxing247.com” un arī prestižais ASV medijs ESPN.

Šī bija labākā sezona Usika karjerā, turklāt viņš gada izskaņā atklāja, ka tā bijusi gan fiziski, gan mentāli sarežģīta, tādēļ bokseris pērnā gada izskaņā devās nelielā atpūtā.

Šobrīd Usika īpašumā ir visas četras pasaules čempiona jostas pirmajā smagajā svarā – Pasaules Boksa padomes (WBC), Pasaules Boksa organizācijas (WBO), Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) un Pasaules Boksa asociācijas (WBA).

Viņš gan plāno pāriet uz smagsvariem, bet šādā gadījumā Usika pirmā smagā svara jostas kļūs vakantas un par kādu no tām atkal varēs cīnīties Briedis.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar