Usiks: bokss ir džentelmeņu sports, bet Huks man sita pa…

Aleksandrs Usiks - Spotazinas.com
Foto: ukropnews24.com

WBSS ceturtdaļfinālā uzvaru pār vācieti Marko Huku ar tehnisko nokautu 10.raundā izcīnīja ukraiņu bokseris Aleksandrs Usiks, tādējādi iekļūstot supersērijas pusfinālā, kur iespējama, viņa tikšanās ar latviešu bokseri Mairi Briedi.

Usiks savā īpašumā saglabāja WBO čempiona jostu pirmajā smagajā svara kategorijā.

“Vēlos pateikties organizatoriem, ka viņiem izdevies izveidot šādu turnīru un dot iespēju apvienot čempionu jostas vienā gadā. Esmu priecīgs, ka cīņa noslēdzās tieši šādi. Huks apsaukājās un grūstījas, bet jūs redzējāt, kas no tā sanāca,” pēc cīņas izteicās Ukrainas bokseris.

“Tā ir Huka vājība, ka viņš tā uzvedās. Ja vajadzīgs, esmu gatavs ar viņu kopā pavakariņot un samaksāt par viņu. Viņš man sita pa olām, visu tur atsita, viņš mēģināja man iesist pa pakausi. Tomēr viņam nekas neizdevās, jo bokss ir džentelmeņu sporta vieds, kas radās Anglijā. Nevaru atļauties atbildēt Hukam ar to pašu.”

Jau ziņojām, ka aizvadītās cīņas uzvarētājs cīnīsies ar Maira Brieža un kubieša Maika Peresa dueļa uzvarētāju.

“Iešu pakāpeniski, tagad mana uzmanība pievērsta Briedim un Peresam. Jau esmu sācis gatavoties viņiem. Lai uzvar spēcīgākais un ar to arī cīnīšos. Ja godīgi, tad es priekšroku atdodu Briedim.”

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar