Usiks: Briedis – spēcīgs bokseris, bet kā izrādījas, viņš nav spēcīgāks par mani

Oleksandrs Usiks
www.bloodyelbow.com

Pusnaktī Rīgā norisinājās spilgtākais notikums Latvijas boksa vēsturē – Boksa Supersērijas pusfinālā aizraujošā cīņā pēc punktiem piekāpās Ukrainas pārstāvim Oleksandram Usikam.

Līdz ar to Briedis ir zaudējis Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona jostu, ko sev tagad ieguvis Usiks. Ukrainis iepriekš bija arī Pasaules Boksa organizācijas (WBO) čempions, līdz ar to viņa īpašumā tagad ir divas jostas.

Pēc cīņas Usiks apliecināja savu džentlmeņa statusu un veltīja komplimentus savam pretiniekam.

”Mairis ir spēcīgs sportists. Jūs redzējāt 12 lieliskus boksa raundus. Domāju, ka cīņas lielisko atmosfēru izbaudīja ne tikai skatītāji arēnā, bet arī cilvēki pie televizoriem. Tas bija fantastisks vakars,” sacīja Usiks, kuram tika veltīti aplausi preses konferences telpā.

”Es sagaidīju grūtu cīņu, jo pretinieks ir ļoti labs. Ne velti viņam ir tik daudz uzvaru,” stāstīja ukraiņu bokseris. ”Mēs izpildījām savu plānu un atgriežamies mājās ar divām čempionu jostām.”

Usiks gan norādīja, ka vēl par finālu neuztraucas: ”Nav tā kā jūs uzskatāt, es nepārtraukti nedomāju par nākamo nedēļu un mēnesi. Vienīgais, par ko es šobrīd domāju, ir kā tikt ātrāk mājās, lai satiktu un apskautu savus bērnus. Kad būs fināls – tad arī par to domāšu.”

Arī Usika galvenais treneris Serhijs Vatamaņuks bija apmierināts par izpildīto mērķi un iegūtajām čempionu jostām: ”Apzinājāmies, uz ko ir spējīgs Briedis, tāpēc cīņai gatavojāmies nopietni.” Tāpat Vatamaņuks pateicās organizatoriem par lielisko cīņu: ”Šī bija apbrīnojama cīņa, paldies Rīgai un Brieža komandai.”

Jau ierodoties Ukrainā, Usiks lidostā žurnālistiem sacīja: “Briedis – spēcīgs bokseris, bet kā izrādījas, viņš nav spēcīgāks par mani.”

“Pats biju šokā, ka pa visu cīņu bija tikai viens klinčs. Tas ir labi, ka tā, jo savādāk tas nebūtu bokss,” sarunā ar kanālu Gromadskie stāsta bokseris. “Pēc cīņas neesmu gulējis, nevarēju aizmigt. Ierados viesnīcā, atlaidos, bet pagulēju tikai lidmašīna. Sākumā bija daudz emociju, bet tuvāk rītam jau nomierinājos.”

“Pēc pāris dienām pāries viss šis troksnis ap šo cīņu, noskatīšos to, pierakstīšu kļūdas un labosim tās,” noslēdza Usiks.

 

1
Tavs viedoklis

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
EdisRoziņš Recent comment authors
  Subscribe  
jaunākie vecākie vērtētākais
Paziņot par
EdisRoziņš
Viesis
EdisRoziņš

Protams, žēl, ka kopumā Mairim tomēr nedaudz pietrūka ašuma! 28.01.18.