Usiks gatavošanos cīņai ar Briedi turpinās kalnos

20/11/2017 10:44

Latviešu boksera Maira Brieža pretinieks Boksa Supersērijas pusfinālā WBO čempiona jostas īpašnieks Aleksandrs Usiks paziņojis, kur turpinās gatavošanos cīņai ar latvieti. Usiks ieplānojis treniņnometni Karpatu kalnos.

Usiks sagatavošanās pirmajā etapā trenējās Ukrainas galvaspilsētā Kijevā, bet tagad devies uz Karpatu kalniem, kur turpinās gatavošanos cīņai ar Briedi. Ukraiņu bokseris devies uz Bukoveļu – kalnu ciematu Karpatos, kas ir iecienīts kalnu slēpotāju vidū.

Ukrainis par to paziņoja tiešraidē savā “Instagram” profilā. Bokseris izteicās, ka kalnos varētu pavadīt trīs nedēļas, bet tas atkarīgs no tā, kad tiks uzzināts precīzs cīņas datums un vieta.

30 gadus vecais bokseris kalnos devies kopā ar savu treneri Sergeju Batamaņuku un pavadošo komandu.

Vēl nav zināms, kur norisināsies pusfināla cīņa starp abiem bokseriem. Tiek apsvērtas iespējas pusfinālu aizvadīt Rīgā, Čikāgā (ASV) vai Saudu Arābijā.

Ja pusfinālu norises vietas vēl nav zināmas, jau noskaidrots, ka šajā kategorijā fināls nākamā gada maijā risināsies Saūda Arābijas pilsētā Džidā

Ceturtdaļfinālos uzvarēja visi līdzšinējie čempionu jostu īpašnieki. Bez Brieža un Usika vēl Pasaules Boksa asociācijas (WBA) čempions Juniers Dortikoss no Kubas pārspēja krievu Dmitriju Kudrjašovu, savukārt Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempions Murats Gasijevs no Krievijas uzveica poli Kšištofu Vlodarčiku.

Šī turnīra čempions ne tikai iegūs Muhameda Ali vārdā nosauktu balvu, bet arī kļūs par visu četru prestižāko pasaules čempiona jostu īpašnieku.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/09/2021 09:19

Labākie “MyCareer” spēlētāju tipi “NBA 2K22” videospēlē

Izvēlēties un izveidot optimālu spēlētāju savam spēles stilam “NBA 2K22” videospēles “MyCareer” režīmā ir ārkārtīgi svarīgi, ja vēlies, lai tavs basketbolists kļūst par vienu no līgas labākajiem un pārņem kroni…