Usiks atteicies piedalīties finālā, ja tas notiks Krievijā

Oleksands Usiks, Sportazinas.com
Valery Sharifulin/TASS

Pasaules čempions pirmajā smagā svara kategorijā Pasaules boksa organizācijas (WBO) un Pasaules boksa padomes (WBC) versijās ukrainis nevēlas Pasaules boksa supersērijas finālu aizvadīt Krievijā, ziņo Ukrainas mediji.

Supersērijas fināls sākotnēji bija paredzēts 11. maijā Saūda Arābijas pilsētā Džedā, tomēr vienā no treniņiem Usiks savainoja savu elkoni, turnīra organizatoriem esot spiestiem atlikt Muhameda Ali trofejas izcīnīšanu gan uz citu datumu, gan, iespējams, citu norises vietu. Viena no tādām varētu būt Krievija.

Usika pārstāvis Aleksandrs Krasjuks radušos situāciju komentēja šādi: “Man ir grūti komentēt ieinteresēto pušu veiktos mēģinājumus sarīkot šo cīņu. Varu vien pateikt, ka ne Oleksandrs Usiks, ne “K2 Promotion”, kā viņu pārstāvošā organizācija, nav piekrituši aizvadīt cīņu Krievijā. Tāpēc iegādāties tiesības rīkot cīņu Krievijā viņi var, bet piespiest tur cīnīties Usiku, loģiski, ka nevar”.

Krievijas boksa federācija piedāvājusi supersērijas finālu rīkot Krievijā 22.jūlijā. KBF ģenerālsekretārs Umars Kremļovs apstiprinājis, ka federācija veiks pārrunas ar supersērijas rīkotājiem par fināla rīkošanu Krievijā, kā arī norādīja, ka Usikam nav nekādas teikšanas par to, kur notiks cīņa.

Supersērijas pirmajā pusfinālā latvietis Mairis Briedis (23-1, 18KO), kurš ir arī fināla rezervists, pēc punktiem atzina ukraiņa Oleksandram Usikam (14-0, 11KO) pārākumu, savukārt otrajā pusfinālā Krievijas bokseris (26-0, 19KO) uzveica kubieti Junieru Dortikosu (22-1, 21KO).

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par