Usiks: Lieliski! Esmu gatavs braukt uz Rīgu

05/12/2017 18:33

Latviešu pirmā smagā svara boksera Maira Brieža (23-0, 18 KO) pretinieks Pasaules boksa supersērijas (WBS) turnīra pusfinālā ukrainis Oleksandrs Usiks (13-0, 11 KO) “Boxing Ukraine Atamans PRO” sociālās vietnes facebook.com lapā pastāstījis par to, kā gatavojas gaidāmajai cīņai un atklājis kādas ir viņa domas par Briedi.

“Uz spēles ir likta čempionu jostu apvienošana (Briedim pieder WBC, bet Usikam – WBO josta -red.), tāpēc ne par kādu motivācijas vai sportiskā niknuma trūkumu nevar būt ne runas. Darīšu savu darbu, kvalitatīvi boksēšu, demonstrēšu skatītājiem skaistu un kvalitatīvu boksu. Jau nākošnedēļ vajadzētu būt pilnīgai skaidrībai, kur šī cīņa notiks. Pēc neoficiālas informācijas tiek pausts, ka tā būs Rīga,” arī Usiks piemin iepriekš publiskajā telpā izskanējušo faktu, ka par cīņas norises vietu jau vienošanās panākta, piebilstot: “Lieliski. Esmu gatavs doties uz Rīgu!”

Tāpat ukrainis izmantojis izdevību un veltījis atzinīgus vārdus arī Briedim: “Naids pret šo puisi man nav. Tieši pretēji – man prieks, ka arī viņam ir čempionu josta un mēs savā starpā noskaidrosim, kuram pienāksies tās abas.”

Žurnālisti arī izteikušies, ka publiskajā telpā aktīvi tiek izcelts, ka Briedis nebūšot šīs cīņas favorīts, un ka visi jau gaida finālu Usiks – Gasijevs, uz ko ukrainis atbildējis: “Ne jau es to runāju, bet cilvēki. Manos spēkos nav mainīt viņu domas vai aizliegt viņiem runāt. Es koncentrējos tikai cīņai. Katru rītu bez piecpadsmit sešos es ceļos un eju skriet. Pēc tam man ir otrs treniņš divpadsmitos. Tad atpūšos un eju uz nākošo sešos vakarā. Visu laiku domāju par to, kā izpildīt uzdoto treniņos, kā labāk sagatavoties cīņai. Mani vispār neuztrauc, ka kāds mani uzskata par neapstrīdamu favorītu vai ir iecēlis jau finālā.”

Kolorītais bokseris sevi salīdzinājis arī ar vilku: “Neskatoties uz to, ka visi mani uzskata par favorītu, es eju uz priekšu tā, it kā man nekā nebūtu. Esmu kā izbadējies vilks, kuram vajag ēst. Bet mans ēdiens ir mans bokss, manas cīņas. Es no tā pārtieku un mīlu šo lietu.”

Usiks atklājis, ka uzsvars fiziskās sagatavotības treniņiem tiks likts vēl aptuveni divas nedēļas, bet sparingi sāksies ap 18.-19.decembri.

Kā zināms, iepriekš portāls boxingnews24.com rakstīja, ka vienošanās par cīņas norises vietu ir panākta un tā gaidāma 27.janvārī Rīgā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Andrejs Makarovs
18/09/2021 17:15

Kādreizējais “Dinamo” vārtsargs Makarovs joprojām skatās komandas spēlēs un sarakstās ar Meiju 

28 gadus vecais Andrejs Makarovs savulaik tika uzskatīts par vienu no Krievijas talantīgākajiem vārtsargiem. Tomēr viņa karjera Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sanāca visai īsa, arī posms Kontinentālajā hokeja līgā (KHL)…