Usiks: Nesatraucos par to, vai Džošua būs gatavs cīnīties, bet es sagaidu jebkādu cīņu

28/12/2021 18:10
Oleksandrs Usiks

Ukrainas boksa zvaigzne Oleksandrs Usiks (19-0, 13 KO) sarunā ar mediju “Forbes” pastāstījis, kā mainījusies viņa dzīve pēc Entonija Džošua (24-2, 22 KO) pieveikšanas, kā arī komentējis savu gatavošanos aizstāvēt iegūtās jostas.

Usiks ir Pasaules Boksa asociācijas (WBA), Starptautiskās Boksa federācijas (IBF), Pasaules Boksa organizācijas (WBO) un Starptautiskās boksa organizācijas (IBO) čempiona jostu īpašnieks. Jostas ukraiņu boksera rīcībā nonāca septembra beigās, kad Anglijas futbola kluba Totenhemas “Hotspur” stadionā smagā svara kategorijas grandu duelī tika pārspēts mājinieks Džošua. “Pēc panākuma mana dzīve ir mainījusies, bet noteikumi ir palikuši nemainīgi,” atzinis Usiks. “Joprojām dzīvoju pēc saviem principiem un standartiem. Ir mainījusies mana atpazīstamība. Biju dažās Eiropas valstīs un daudz vairāk cilvēku mani atpazina.”

Bokseris atklāja, ka viņa mērķis šobrīd ir pārspēt Džošua un pēc tam doties pēc ceturtās jostas jeb Pasaules boksa padomes (WBC titula), kas šobrīd pieder Taisonam Fjūrijam (31-0-1, 22 KO). “Psiholoģiski nekas nemainījās ne pirms, ne pēc cīņas ar Džošua. Vienmēr esmu zinājis mērķi, uz kuru eju,” atklājis Usiks. “Dodos tieši uz saviem mērķiem. Protams, ka tie var mainīties, kā arī cilvēki pēc manas uzvaras mainīja savu viedokli par mani. Jau pirms Džošua uzveikšanas sapratu, ka man vienkārši ir jāstrādā ar sevi.”

Usika komanda apstiprinājusi, ka Džošua pieprasījis revanšu, jo šāda iespēja bija ierakstīta kontraktā. Sportista pārstāvji cer, ka otrais duelis starp bokseriem varētu notikt 2022. gada februārī Ukrainas galvaspilsētā Kijevā. Kā norises vieta tiek minēts olimpiskais stadions, taču Džošua promouteris Edijs Hērns pagaidām nepiekrīt cīņu aizvadīt šajā lokācijā. “Ja būšu ieguvis visas jostas, tad tas no manas puses būs ļoti skaļš pieteikums,” izteicies Usiks. “Nesatraucos par to, vai Džošua būs gatavs cīnīties, bet es sagaidu jebkādu cīņu. Protams, ka viņam būs jāmainās un viss būs citādāk.”

Pieslēgties

Dienas fokusā

Rihards Bukarts
17/05/2022 09:57

Rihards kā mērķis, Sotnieks kā skatītājs un kļūdu atkārtošana – septiņi novērojumi pēc PČ spēles pret Norvēģiju

“Kā komanda mēs varējām nospēlēt krietni labāk, bet pats galvenais ir tas, ka izcīnījām trīs punktus,” aptuveni šādas domas, varbūt pateiktas ar citu vārdu palīdzību, skanēja pēc Latvijas un Norvēģijas…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…