Usiks par Briedi: Gribu viņa jostu

02/01/2018 12:55

WBO pasaules čempions Oleksandrs Usiks (13 – 0, 11 K.O) un WBC pasaules čempions Mairis Briedis decembra noslēgumā tikās preses konferencē, lai sniegtu komentārus pirms gaidāmās Pasaules boksa supersērijas pusfināla cīņas, kas 27.janvārī notiks “Arēnā Rīga”.

“Briedis ir labs bokseris, taču vienīgā lieta, ko es vēlos, ir viņa josta,” izteicās Usiks. “Es nespēju vien sagaidīt cīņu Rīgā. Tas būs lielisks pasākums. Esmu pārliecināts, ka tur būs arī ļoti daudzi mani atbalstītāji no Ukrainas. Cilvēki redzēs lielisku cīņu starp diviem pasaules čempioniem, no kuriem abi vēlas sasniegt finālu un iegūt Muhameda Ali trofeju.”

Savukārt Mairis Briedis izteicās, ka gaidāmā cīņa varētu kļūt par klasiku: “Tas ir viens no maniem sapņiem, piedalīties vienā no labākajām cīņām vēsturē. Es ceru, ka tā būs slavas zāles cīņa – tai ir visas sastāvdaļas, lai kļūtu par klasiku.”

“Usiks bija lielisks amatieru bokseris un ir lielisks arī profesionālajā boksā, tāpēc tas būs grūts uzdevums, taču es ticu, ka spēju viņu pieveikt,” piebilda latvietis.

Tāpat pie vārda tika arī pasākuma organizators Kalle Sauerlands: “Šī cīņa būs lielākais sporta pasākums, ko Latvija ir piedzīvojusi. Mums ir divi pasaules čempionu, divi lieliski pretinieki un atlēti. Briedis ir Latvijas varonis, WBC jostas čempions, bet Usiks ir olimpiskais čempions un pasaules čempions. Skatuve būs sakārtota visas nakts drāmai.”

Jau vēstīts, ka Briedis septembrī supersērijas ceturtdaļfinālā pēc punktiem pieveica Maiku Peresu no Kubas, aizstāvot Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona jostu. Tikmēr Usiks savā ceturtdaļfinālā pārspēja vācieti Marko Huku, nosargājot Pasaules Boksa organizācijas (WBO) čempiona jostu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Jānis Stēlnieks un Gregs Popovičs
16/09/2021 20:42

Strēlnieks skaidro, kādēļ 2018. gadā atteicās no “Spurs” piedāvājuma

Lietuvas basketbola granda Kauņas “Žalgiris” basketbolists Jānis Strēlnieks atklājis iemeslus, kādēļ 2018. gada izskaņā, kad viņš pārstāvēja Pirejas “Olympiacos” vienību, atteicās no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Sanantonio “Spurs” piedāvājuma….