Usiks par došanos uz Krieviju: Man jābaro sava ģimene. Jūs to nedarīsiet…

Oleksands Usiks, Sportazinas.com
Valery Sharifulin/TASS

Pasaules boksa čempions pirmā smagā svara kategorijā ukrainis Oleksandrs Usiks, kura īpašumā ir Pasaules Boksa padomes (WBC), Pasaules Boksa organizācijas (WBO), Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) un Pasaules Boksa asociācijas (WBA) čempionu jostas, pavēstījis, kādēļ devies uz Krieviju aizvadīt pagājušās sezonas Supersērijas finālu.

“Kad tika pārcelta cīņa ar Muratu Gasijevu no Saūda Arābijas uz Krieviju sākas runas, ka nedrīkstu uz turieni braukt, ka mani nemaz nelaidīs. Daudi ļaudis runāja, ka slikti daru, ka dodos uz Krieviju, bet vairākums tomēr mani atblastīja, sakot, ka vajag boksēties,” Youtube kanālam USYK17 sacīja bokseris.

“Savākt visas jostas sev, boksēties par to… Tas vispār ir milzīgs notikums visam pasaules boksam,” piebilda bokseris. “Bet, nedoties uz Krieviju, tādēļ, ka kādam tas varētu nepatikt… Es tomēr baroju savu ģimeni un tos, kuri uz mani paļaujas. Jūs taču mani nebarojiet.”

“Es jūs mīlu un cienu, bet nedomāšu tā, kā to darat jūs. Neesmu jums neko parādā. Jums patīk baltā krāsa, bet man zaļā, tas mūs nepadara par ienaidniekiem, bet gan cilvēkiem ar dažādām gaumēm,” saviem heiteriem pavēstīja bokseris.

Kā zināms, iepriekšējās sezonas Supersērijas fināls starp Krievijas pārstāvi Muratu Gasijevu un Usiku tika pārcelts no Saūdu Arābijas uz Krievijas metropoli Maskavu. Šāds notikumu pavērsiens nepatika daudziem Usika atbalstītājiem un arī pašam ukraiņu bokserim, medijos parādoties informācijai, ka valstu saspīlēto attiecību dēļ, Oleksandrs varētu boikotēt pasākumu.

Ja šāds notikumu pavērsiens būtu realizējies, tad Usika vietu finālā ieņemtu Latvijas bokseris Mairis Briedis, kurš ukrainim pēc punktiem piekāpās pusfinālā.

31 gadu vecais Usiks 2018.gada 10.novembrī Mančestrā ar nokautu astotajā raundā uzveica Lielbritānijas pārstāvi Toniju Beljū, saglabājot WBC, WBO, IBF un WBA čempiona jostas.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par