Usiks par Fjūrija un Nganū dueli: Man šī cīņa šķiet dīvaina, pat pārāk dīvaina…

23/08/2023 11:22
Nokopēts
Oleksandrs Usiks

Ukrainas bokseris Oleksandrs Usiks (20-0) pirms savas gaidāmās cīņas pret britu Danielu Dubuā (19-1) sarunā ar mediju BBC ieskicēja savus nākotnes plānus, kā arī vērtēja Taisona Fjūrija un Fransisa Nganū dueli.

Jau šajā nedēļas nogalē – 26. augustā – Usiks un Dubuā Polijas pilsētā Vroclavā aizvadīs cīņu, kurā ukrainis lūkos aizstāvēt savus WBA, WBO un IBF smagsvaru čempionu titulus. Duelis gan sanāca samērā neplānots. Jau kopš pagājušā gada beigām boksa pasaule gaidīja ko iespaidīgu – Usika un Fjūrija cīņu, kurā tiktu apvienotas visas četras prestižākās čempionu jostas smagajā svarā. Abas puses pie kopsaucēja, galvenokārt britu cīkstoņa finansiālo uzstādījumu dēļ, tā arī nenonāca, un abi titulētie bokseri atrada citus pretiniekus.

WBC jostas īpašnieks Fjūrijs 28. oktobrī Saūda Arābijā spēkosies ar MMA ikonu Nganū, kuram tā būs debija boksā. Fjūrijs tiek uzskatīts par izteiktu favorītu.”Es domāju, ka Fjūrijam tā vienkārši ir viegla nauda,” sacīja Usiks. “Man šī cīņa šķiet dīvaina, pat pārāk dīvaina. Puisis, kurš ir WBC smagā svara čempions, tā vietā, lai cīnītos ar kādu, kurš ir starp TOP 10, par savu pretinieku izvēlas čali no UFC. Nganū tas var likties forši, bet par Taisonu tā neuzskatu. Mūsu uzskati atšķiras. Fjūrijs pret boksu attiecas kā pret šovu, bet es – kā sportists. Taču es cienu viņa izvēli.”

Usiks tāpat atzina, ka viņš, visdrīzāk, pēc potenciālās cīņas ar Fjūriju vēl nenoslēgtu karjeru. “Nē, tas nav pēdējais punkts,” teica ukrainis. “Ar boksu sāku nodarboties 15 gadu vecumā, tagad man ir 36 –  tas ir tikai sākums. Vienlaikus saprotu, ka boksā man nav atlikuši daudzi gadi, un es šajā sportā negribu pavadīt daudz laika. Vēlos vest savus bērnus uz skolu, darīt citas lietas.”

Ironizējot par Fjūrija un Nganū dueli, Usiks uz cīņu izaicina Makgregoru

TOP notikumi
1
X
2
4.6
4.33
1.65
4.33
4.2
1.7
3.2
3.75
2.1
5.25
3.75
1.66
3.7
3.3
2.05
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām