Usiks par revanšu: Tagad viss ir atkarīgs no naudas

Oleksands Usiks, Mairis Briedis, Sportazinas.com
Foto: Twitter.com/ @WBS

Ukrainas bokseris Oleksandrs Usiks pēc uzvaras Pasaules boksa supersērijas (WBS) pusfinālā pār latvieti Mairi Briedi izteicies, ka revanša cīņa starp abiem bokseriem būs atkarīga no piedāvātās naudas, vēsta raidījums “Sporta studija”.

Jau vēstīts, ka Briedis naktī uz svētdienu “Arēnā Rīga” Pasaules Boksa supersērijas pirmā smagā svara kategorijas pusfinālā skaistā cīņā piekāpās ukrainim Oleksandram Usikam.

Līdz ar to Briedis ir zaudējis Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona jostu, ko sev tagad ieguvis Usiks. Ukrainis iepriekš bija arī Pasaules Boksa organizācijas (WBO) čempions, līdz ar to viņa īpašumā tagad ir divas jostas.

Divi tiesnesi Usikam piešķīra uzvaru ar 115:113, kamēr viens soģis deva neizšķirtu – 114:114.

Briedis pēc cīņas pauda apņēmību, ka šī cīņa būs jāatkārto un viņš vēlas revanšu. Pēc WBS rīkotāju teiktā, Usiks par iekļūšanu supersērijas finālā saņems miljonu dolāru, un Ukrainas bokseris ļāva noprast, ka ar Briedi vēlreiz būs gatavs cīnīties tikai gadījumā, ja būs finansiāli ieinteresēts.

“Jums nauda ir? Cik daudz naudas piedāvājat, lai es vēlreiz cīnītos ar Briedi? Tagad viss ir atkarīgs no naudas,” izteicās sportists.

Tāpat ukrainis atzina, ka Briedis ir ļoti labs bokseris un viņš cīņu aizvadīja cienīgi: “Pārmest sev neko nevajag. Zinu, ko nozīmē piedzīvot zaudējumu, arī es reiz zaudēju. Vienkārši jāvirzās tālāk.”

 

 

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar