Usiks: Paredzu, ka cīņa ar Briedi notiks Rīgā (VIDEO)

27/11/2017 14:59

Latviešu bokseris Mairis Briedis Supersērijas pusfināla cīņai gatavojas saulainajā Spānijā, bet viņa pretinieks ukrainis Aleksandrs Usiks devies Karpatu sniegotajos kalnos. Abi par cīņa norises vietu, visdrīzāk, uzzinās šīs nedēļas laikā.

“Uz pirmo skatu, Mairis liekas tāds vienkāršs puisis, bet patiesībā viņš ir pasaules čempions ar labu sitienu. Par plānu, ko es ar viņu darīšu, saprotams, to es jums nestāstīšu,” sarunā ar savu fanu lapu Facebook sociālajā tīklā iztiecās Usiks.

“Atstrādāsim dažādas situācijas ar treneriem. Daudz reizes esmu skatījies Brieža cīņas, tajā skaitā, pēdējo ar Maiku Peresu, kurš arī ir kreilis. Peress bija īsāks bokseris. Zinu, ko vajadzēs darīt, vajag vēl pastrādāt treniņos,” stāsta ukrainis.

“Briedis ir nopietns pretinieks, kuram ļoti nopietni jāgatavojas. Cīņai ar Mairi gatavojos tieši tāpat kā jebkurai citai savai cīņai,” pauda Usiks.

Uz jautājumu, vai Mairis viņu var ar kaut ko pārsteigt, Usiks smaidot atbildēja: “Es par to nedomāju. Domāju tikai par savu sagatavošanās procesu, kā pareizāk izpildīt treniņos nospraustos uzdevumus.”

“Nepievēršu uzmanību tam, ka bukmeikeri vai kāds cits mani uzskata par favorītu Supersērijā. Gatavojos cīņai, uzskatot sevi par “underdog” (ne favorītu), tā esmu darījis vienmēr un turpināšu ar šādu pieeju savām cīņam,” pievienoja Usiks.

“Domāju, ka cīņa ar Briedi notiks Eiropā,” savu viedokli par iespējamo cīņas norises vietu pauda Usiks. “Nedomāju, ka cīņa notiks Ukrainā, tāpēc, ka organizātori Ukrainā nevarēs nopelnīt tādu naudu, kā piemēram, Vācijā vai Rīgā.”

“Mums tādam pasākumam, kur varētu atnākt pietiekami daudz skatītāju un par to samaksāt noteiktās cenas, nav piemērotas vietas. Domāju, ka visdrīzāk, cīņa notiks Rīgā, bet varu pateikt, ka man ir pilnīgi vienalga, kur notiks šis duelis.”

Aģentūra LETA vēstīja, ka ļoti iespējams, cīņa varētu notikt 27.janvārī, bet netiek ziņots, kur tā varētu norisināties. Iepriekš Supersērijas turnīra organizētājs Kale Zauerlands paziņoja par trīs iespējamajām vietām – Rīgu, Ukrainas galvaspilsētu Kijevu un ASV pilsētu Čikāgu. Vēlāk Zauerlands norādija, ka ASV variants, visdrīzāk, nerealizēsies.

“Šobrīd es nevaru un nemaz nedrīkstu apstiprināt šādu informāciju, jo mēs esam parakstījuši vienošanos, ka līdz oficiālam paziņojumam par cīņas norises vietu nedrīkstam sniegt ziņas par cīņas norises laiku un vietu,” aģentūrai LETA pirmdien sacīja Brieža pārstāvis Raimonds Zeps. “Līdz ar to es ne noliedzu, ne apstiprinu šīs ziņas.”

Zeps piebilda, ka skaidrībai un oficiālam paziņojumam vajadzētu būt šīs nedēļas laikā, tomēr viņš piebilda, ka to pašu jau teicis arī pagājušās nedēļas sākumā.

 

Pieslēgties

Dienas fokusā

Jānis Stēlnieks un Gregs Popovičs
16/09/2021 20:42

Strēlnieks skaidro, kādēļ 2018. gadā atteicās no “Spurs” piedāvājuma

Lietuvas basketbola granda Kauņas “Žalgiris” basketbolists Jānis Strēlnieks atklājis iemeslus, kādēļ 2018. gada izskaņā, kad viņš pārstāvēja Pirejas “Olympiacos” vienību, atteicās no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Sanantonio “Spurs” piedāvājuma….