Usiks smagsvaros varētu debitēt septembrī

Oleksandrs Usiks, sportazinas.com
Foto: SKy Sports

Ukrainas bokseris ringā varētu atgriezties septembrī, pavēstījis viņa promouters Edijs Hērns.

Maija sākumā Hērns izteicās: “Usiks pārplēsis bicepsu, bet operāciju netaisīs. Domāju, ka ringā bokseris atgriezisies augustā vai tuvu tam. Trenēties viņš varēs sākt apmēram pēc piecām nedēļām,” sacījis Hērns. “Nezinu tieši kā tas notika, bet zini, ka viņš ļoti smagi trenējās un sparingoja ar krietni masīvākiem pretiniekiem. Nezinu vai viņš traumu guva sparingos vai svaru zālē. Žēļ, ka tā noticis.”

Promouteris nedēļas sākumā atklāja, ka šobrīd notiek ukraiņu boksera atveseļošanās process no gūtās traumas un progress esot manāms.

32 gadus vecajam Usikam (16-0) 25. maijā bija paredzēts duelis ar 38 gadus veco franču veterānu Karlosu Takamu (36-5), kas būtu ukraiņa debija smagsvaros.

Usiks savu pēdējo dueli aizvadīja pērnā gada novembrī, kad Lielbritānijā nokautēja Toniju Beljū un aizstāvēja visas četras pirmā smagā svara kategorijas jostas. Neilgi pēc tam viņš paziņoja par saviem nolūkiem startēt smagsvaros.

Ukrainis, kuram iepriekš piederēja četras no prestižākajām čempionu jostām, nesen kā atteicās no Pasaules Boksa asociācijas (WBA) trofejas, tomēr viņa īpašumā paliek vēl trīs citas jostas, kuras viņš ieguva iepriekš – Pasaules Boksa padomes (WBC), Pasaules Boksa organizācijas (WBO) un Starptautiskās Boksa federācijas (IBF).

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par