Usiks: Visvairāk gribu aizvadīt cīņu ar Vailderu

Ukraiņu boksa zvaigzne (16-0) šobrīd visvairāk vēlas aizvadīt cīņu pret ASV vadošo bokseri smagsvaru kategorijā Deonteju Vailderu (41-0).

Jau ziņots, ka Usika gaidāmais pretinieks Tairons Spongs nav izturējis dopinga testu un līdz ar to nepieciešams meklēt jaunu pretinieku, lai ukrainis beidzot varētu aizvadīt savu debiju smagsvaru kategorijā.

“Negribu par to runāt, jo tā ir ļoti nepatīkama lieta,” Sponga dopinga situāciju raksturoja Usiks. “Runājot par nākamo pretinieku, domāju, ka man vispirms jāpazvana Edijam Hērnam [Usika promouteris]. Šobrīd nelasu ziņas un neeju internetā. Runāju tikai ar ģimeni un draugiem. Negribu šobrīd domāt par to, kurš varētu būt mans pretinieks.”

Iepriekš izskanēja informācija, ka Usika nākamais pretinieks debijā smagsvaru kategorijā varētu būt amerikāņu cīkstonis Čazs Viterspūns (38-3). Šādu informāciju bija ieguvis medijs “Boxing Scene”.

Pagaidām gan nav oficiāls apstiprinājums, ka tieši 38 gadus vecais Viterspūns būs 32 gadus vecā Usika pretinieks, tomēr līdz duelim vairs nav daudz laika, jo tā norises datums ir 12. oktobris, bet norises vieta ir ASV pilsēta Čikāga.

“Protams, vēlos cīnīties gan ar Entoniju Džošua, gan Deonteju Vailderu, gan Taisonu Fjūriju, taču visvairāk cīņu gribu aizvadīt ar Vailderu,” pārliecinoši sacīja Usiks.

Zīmīgi, ka iepriekš Usiks atteicās no cīņas ar krieviem Aleksandru Povetkinu un Andreju Fedosovu, lai izbēgtu no politiskām intrigām, kas valda starp abām valstīm. Usikam 25. maijā bija paredzēts duelis ar 38 gadus veco franču veterānu Karlosu Takamu (36-5), taču ukraiņu boksera bicepsa savainojuma dēļ cīņa nenotika.

Usikam šobrīd ir WBO obligātā titula pretendenta statuss, kuru viņš izmantos 12. oktobra duelī. Šī opcija uzvaras gadījumā ukrainim dos tiesības pieprasīt titulcīņu no WBO čempiona Endija Ruisa un Entonija Džošua cīņas uzvarētāja.

Usiks savu pēdējo dueli aizvadīja pērnā gada novembrī, kad Lielbritānijā nokautēja Toniju Beljū un aizstāvēja visas četras pirmā smagā svara kategorijas jostas. Neilgi pēc tam viņš paziņoja par saviem nolūkiem startēt smagsvaros.

Tikmēr Viterspūns pēdējo reizi zaudējumu piedzīvoja 2012. gadā pret Setu Mičelu, bet kopš tā brīža viņam ir astoņu uzvaru sērija. Pēdējais panākums izcīnīts šī gada martā pret kolumbieti Santanderu Silgado.

Zīmīgi, ka tieši pret Usiku savu karjeras vienīgo zaudējumu ir piedzīvojis latviešu vadošais bokseris Mairis Briedis.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par