Usmans uzveic Masvidalu un pievienojas elitāram “klubiņam”

Kamaru Usmans, sportazinas.com
Kamaru Usmans | Foto: UFC

Nigēriešu jauktās cīņas mākslas sportists (17-1) aizvadītajā naktī “Ultimate Fighting Championship” () pasākuma “ 251” ietvaros uzveica 35 gadus veco Horhi Masvidalu (35-14) un pievienojās elitāram “klubiņam”.

Proti, 33 gadus vecais Usmans savu UFC karjeru sācis ar 12 uzvarām pēc kārtas, zaudējuma rūgtumu šajā organizācijā vēl neizjūtot. Līdz šim ar tik iespaidīgu sākumu UFC apritē spējuši ienākt tikai Habibs Nurmagomedovs un Andersons Silva.

Garākā UFC uzvaru sērija pieder Silvam, kurš spējis gūt 16 panākumus pēc kārtas. Ar 13 uzvarām pēc kārtas seko Makss Hollovejs, Demetriuss Džonsons, Džons Džounss un Džordžs Sentpjērs, bet 12 uzvaru sērijas ir Usmanam, Nurmagomedovam un Tonijam Fergusonam.

No nosauktajiem sportistiem tikai Usmanam un Hurmagomedovam ir aktīvas uzvaru sērijas tieši UFC sacensībās.

Usmans ar uzvaru pār Masvidalu veiksmīgi aizstāvēja savu titulu svara kategorijā līdz 77,6 kilogramiem.

Tikmēr citā duelī Aleksandrs Volkanovskis uzveica Maksu Holloveju, cīņu vakaru noslēdzot ar čempiona jostu līdz 66,2 kilogramiem savā īpašumā.

Vēl citos dueļos Peters Jans pārspēja Hosē Aldo, Rouza Namajunasa tika galā ar Džesiku Andradi, bet Amanda Ribasa uzveica Peidžu Vanzantu. Ribasas uzvara noslēdzās visātrāk no visām šīs nakts UFC cīņām – tā beidzās pēc divām minūtēm un 22 sekundēm jau pirmajā raundā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par