Uz 2023. gada PČ rīkošanu iesniegti divi pieteikumi

13/05/2022 22:28

Starptautiskā hokeja federācija (IIHF) saņēmusi divus pieteikumus 2023. gada Pasaules čempionāta rīkošanai, ziņo žurnālists Gords Millers.

Nākamgad turnīram bija jānotiek Sanktpēterburgā. Taču pēc Krievijas uzbrukuma Ukrainai 24. februārī rīkotājtiesības tika atņemtas, un gadu pirms sākuma turnīrs palika bez mājinieces. IIHF steidzami bija jāmeklē varianti un, par laimi organizācijai, tai būs izvēle starp diviem pieteikumiem. Šodien bija pēdējā diena, kad varēja pieteikties PČ rīkošanai.

Turnīra rīkošanai pieteikusies Latvija kopā ar Somiju, kā arī Ungārija kopā ar Slovēniju. Iepriekš par Latvijas pieteikumu sarunā ar “Latvijas Televīziju” stāstīja Latvijas hokeja federācijas (LHF) prezidents Aigars Kalvītis – šajā variantā Rīgā notiktu vienas grupas spēles un divi ceturtdaļfināli, savukārt Tamperē – citas grupas spēles un “play-off” turnīrs.

Savukārt Slovēnija un Ungārija ir divas valstis, kuras šogad triumfēja 1A divīzijā un garantēja sev vietu elites divīzijā nākamgad.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Ukrainas basketbola izlase
18/05/2022 11:32

Jūlijā Rīgā norisināsies Ukrainas basketbola izlases Pasaules kausa kvalifikācijas spēles

Jūlija sākumā Ukrainas basketbola valstsvienība galvenā trenera Ainara Bagatska vadībā “Arēnā Rīga” aizvadīs Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra spēles ar Gruzijas izlasi (1. jūlijā) un Spānijas izlasi (7. jūlijā). Spēles…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…