Uz “burbuli” neuzaicināta “Hornets” formāli apsteidz “Wizards” turnīra tabulā

Šarlotas Hornets, sportazinas.com
Šarlotas "Hornets" | Foto: NBA

Interesanta situācija izveidojusies Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferencē. Proti, Šarlotas “Hornets”, kas nepiedalās sezonas turpinājumā, pašlaik ir augstāks uzvaru procents nekā Vašingtonas “Wizards”.

Jau ziņots, ka iespēja turpināt sezonu tika dota 22 komandām. Deviņas vienības, tajā skaitā “Wizards”, pārstāv Austrumu konferenci, bet 13 – Rietumu. Klubi tika noteikti nevis pēc punktu skaita, bet pēc uzvaru procenta. Katra komanda aizvadīs vēl astoņus mačus, kuru rezultāti tiks pieskaitīti pamatturnīra kopvērtējumam, pēc tam tiks aizvadīts pilnvērtīgs “play-off” turnīrs ar 16 komandām.

Pirms čempionāta atsākšanas Austrumu konferences devītajai komandai “Wizards” uzvaru procents bija 37,5, jo Vašingtonas vienība guvusi 24 uzvaras 64 cīņās, savukārt “Hornets” rādītājs bija 35,4. Čempionāta turpinājumā “Wizards” piedzīvojusi zaudējumus četros mačos. Līdz ar to uzvaru procents nokrities līdz 35,3 un formāli “Hornets” būtu jāapsteidz Vašingtonu turnīra tabulā.

Jau ziņots, ka “Wizards” ir spiesta spēlēt bez vairākiem līderiem, jo komandas pieteikumā nav atrodami Bredlijs Bīls un Dāvis Bertāns. Tikmēr Anžejs Pasečņiks laukumā devies divos no četriem mačiem. Divu cīņu summā viņš nospēlējis 11:20 minūtes, iemetis divus punktus un izcīnījis divas atlēkušās bumbas.

Līdz pamatturnīra un, visticamāk, sezonas beigām “Wizards” palicis aizvadīt četras spēles.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par