Uz Jelgavu ar divām uzvarām

13/03/2018 21:49

Šovakar tika aizvadīta otrā finālspēle Optibet hokeja līgā (OHL), kurā tikās esošie čempioni HK “Kurbads” un “Zemgale/LLU” hokejisti. Uzvaru ar rezultātu 4:1 izcīnīja “Kurbads” un sērijā tagad rezultāts ir 2-0 “Kurbads” labā.

Pirms mača viesi bija veikuši izmaiņas sastāvā. Riharda Cimermaņa vietā vārtos stājās Reinis Petkus, tikmēr mājinieki arī otrajā spēlē vārtos lika Uldi Čalpu.

Rezultāts tika atklāts pirmā perioda 5. minūtē, kad precīzs bija Mārcis Zembergs, bet divas minūtes vēlāk Martins Lavrovs panāca 2:0. Perioda izskaņā Artjoms Ogorodņikovs rezultāta starpību samazināja un pēc spēlētām 20 minūtēm minimāls pārsvars bija čempioniem.

Otrajā perioda vārti netika gūti, bet trešā perioda 6. minūtē Gata Gricinska metienu pielaboja Toms Hartmanis, panākot 3:1. Perioda vidū Hartmanis atzīmējās ar vēl vieniem vārtiem, kad “apzaga” pretinieku uz izgājienā pārspēja jelgavnieku vārtsargu. Mača turpinājumā vārti netika gūti un “Kurbads” izcīnīja pārliecinošu uzvaru.

Lai gan ”Kurbads” un ”Zemgale/LLU” regulāro čempionātu pabeidza vien attiecīgi trešajā un ceturtajā vietā, abas komandas iekļuva finālā. Kurbadieši pusfinālu sāka ar neveiksmi, tomēr piecās spēlēs pieveica ”Liepāja/Optibet” komandu un sasniedza finālu jau piekto sezonu pēc kārtas. Savukārt jelgavnieki šokēja regulārā turnīra uzvarētāju ”Mogo” un iekļuva finālā pirmo reizi komandas pastāvēšanas vēsturē.

Abas nākamās cīņas tiks aizvadītas Jelgavā, kur komandas tiksies 16. un 17. martā.