Uz laiku bez darba paliek NBA vadošais ziņnesis Vodžnarovskis

Adrians Vodžnarovskis, sportazinas.com
Adrians Vodžnarovskis | Foto: ESPN

Medijs uz laiku bez darba atstājis savu vadošo Nacionālās basketbola asociācijas (insaideri Adrianu Vodžnarovski, kurš pēdējos gados pazīstams ar to, ka viņam ir ļoti daudz kontakti NBA sabiedrībā, kas lielākoties tieši viņam pirmajam nodod dažādas ar NBA aktualitātēm saistītas ziņas.

Vodžnarovskis iekļuvis skandālā, kurā veltījis rupjus tekstus Misūri štata senatoram Džošam Haulijam. Proti, Haulijs publiski kritizēja NBA komisāru Adamu Silveru un līgas attiecības ar Ķīnu. Viņaprāt, nav pieņemami, ka NBA spēlētāji sezonas turpinājumā varēs uz krekliem izvietot saukļus, kas saistīti tikai ar rasisma problēmām, nevis, piemēram, arī ar Ķīnas Komunistu partijas režīma radītajām sekām vai ASV karaspēku.

Vodžnarovskis aizsūtīja Haulijam epastu ar diviem vārdiem – “Fuck you”, ko senators pēc tam publicēja tviterī.

51 gadu vecais ESPN reportieris pēc tam “Twitter” vidē publicēja ziņu, ka pieļāvis kļūdu un ka personīgi atvainosies Haulijam, kā arī ka viņš atvainojas saviem kolēģiem ESPN.

Tikmēr medijs “The New York Post” uzzinājis, ka ESPN ir uz laiku atstājusi Vodžnarovski bez darba. Nav zināms, uz cik ilgu laiku, turklāt arī ESPN nav komentējusi šo situāciju. Sagaidāms, ka pēc kāda laika Vodžnarovskis atgriezīsies NBA informācijas apritē, jo ESPN viņu nav atlaidusi pilnībā.

Vodžnarovski sociālajos tīklos atbalstījuši tādi spēlētāji kā Lū Viljamss un Patriks Beverlijs.

Šāda ziņa nozīmē, ka Vodžnarovska prombūtnes laikā NBA fani, iespējams, neiegūs tik plašu informāciju par aktuālo līgā kā līdz šim.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par