Uz maiņu nākušais Marsiāls nodrošina “United” uzvaru pār “Hotspur”

28/10/2017 17:07

Mančestras “United” sestdien Anglijas futbola premjerlīgas grandu mačā savā laukumā ar rezultātu 1:0 (0:0) pārspēja Totenhemas “Hotspur”.

Vienīgie vārti šajā mačā tika gūti deviņas minūtes pirms pamatlaika beigām, kad precīzs bija franču uzbrucējs Antonī Marsiāls. Rezultatīvo uzbrukumu ar tālu piespēli ievadīja “United” vārtsargs Davids de Hea, bet viņa raidīto bumbu tālāk pāradresēja Romelu Lukaku.

Marsiāls, kurš pirms 11 minūtēm bija nācis uz maiņu, saņēma Lukaku piespēli, un, apsteigdams pretinieku aizsargus, raidīja bumbu vārtos.

“Hotspur” komandai šajā mačā neliela savainojuma dēļ nevarēja palīdzēt uzbrukuma līderis un premjerlīgas rezultatīvākais futbolists Harijs Keins.

Sestdien tiks aizvadītas vēl sešas desmitās kārtas spēles.

Premjerlīgas kopvērtējumā līderpozīciju ar 25 punktiem deviņās spēlēs ieņem Mančestras “City”, kam ar 23 un 20 punktiem desmit mačos seko Mančestras “United” un “Hotspur”. Pirmo piecienieku ar 16 punktiem noslēdz divi Londonas klubi – iepriekšējās sezonas čempione “Chelsea” un “Arsenal”.