Uzbrūkošā Tampa sasniedz zīmīgu rekordu

22/10/2018 09:35

Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē Tampabejas “Lightning” hokejisti viena perioda laikā pa sāncenšu vārtiem izdarīja 33 metienus, kas ir jauns līgas rekords. Tampas komanda aizvadītajā naktī ar 6:3 pārspēja Čikāgas “Blackhawks” hokejistus, bet rekordu sasniedza cīņas otrajā periodā.

Zīmīgi, ka otrajā periodā Tampabeja guva trīs vārtus, bet “Blackhawks” vārtsargs Kems Vords atvairīja 30 metienus, kas arī ir jauns NHL rekords. Vienā periodā neviens līgas vārtsargs nav atvairījis tik daudz metienu.

Visā spēlē “Lightning” izdarīja 55 metienus, kamēr Čikāgas hokejisti izdarīja 33 raidījumus pa Andreja Vasiļevska sargātajiem vārtiem.

NHL metienus pa trešdaļām sāka uzskaitīt no 1997./1998.gada sezonas.

Pirmajā periodā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, otrajā trešdaļā “Lightning” guva trīs bezatbildes vārtus, bet spēles pēdējās 20 minūtēs abas komandas apmainījas ar diviem gūtiem vārtiem. Ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm atzīmējās uzbrucējs Brendans Points, krievu uzbrucējs Ņikita Kučerovs guva vārtus un piespēlēja, to pašu iespēja zviedru aizsargs Viktors Hedmans, bet divas piespēles atdeva Dž.Tī Millers.

Citā spēlē uzvaru izcīnīja Kalgarī “Flames”, kas ar 4:1 pārspēja Ņujorkas “Rangers” komandu. Ar diviem gūtiem vārtiem “liesmu” rindās izcēlās Džonijs Gudro, bet ņujorkiešu vārtsargam Henrikam Lundkvistam šī bija 812.spēle komandas sastāvā.

Jau vēstījām, spēli aizvadītajā naktī aizvadīja Latvijas izlases uzbrucēja Zemga Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda, kas ar 4:2 izbraukumā uzveica Anaheimas “Ducks”. Girgensons izcēlās ar rezultatīvu piespēli.