Uzņēmējs pēc Porziņģa incidenta: Pilsētā ļoti daudz ko runā, bet ļoti maz parādās televīzijā

Kristaps Porziņģis, sportazinas.com
Kristaps Porziņģis | Foto: Dallas Mavericks

Uzņēmējs Artūrs Butāns vērsies pie televīzijas kanāla TV3, atklājot, ka Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” basketbolista Kristapa Porziņģa uzbrucēji iepriekš ne reizi vien ir izcēlušies ar kriminālām darbībām.

Jau ziņots, ka Porziņģis aizvadītajā nedēļas nogalē Liepājā piedzīvoja uzbrukumu, kā rezultātā cieta viņa draugi un pats basketbolists. Uzbrucēji esot bijuši no kādas “Karostas bandas”. Šī kriminālā grupējuma “boss” esot kāds Fēlikss.

“Pilsētā ļoti daudz ko runā, bet ļoti maz nonāk līdz televīzijai,” TV3 atklāja Butāns. “Šādas paliekas no deviņdesmitajiem gadiem spēj izveidot ēnu visam tam, ko pilsēta un tās tūrisms ir veidojis. Kādam par to jāuzņemas atbildība!”

Butāns arī pastāstījis par vienu no notikumiem, kas atgadījies agrāk. “Kāds no maniem apmeklētājiem konstatēja, ka ārā ir nolauzta antena ar Latvijas karodziņu. Kad uzrunāja cilvēkus, kas, viņaprāt, to bija izdarījuši, tie viņam uzbruka ar nazi rokā. Es devos palīdzēt. Operatīvi ieradās policija, viņu darbu var uzteikt, jo rīkojās profesionāli, bet tālāk šie cilvēki ieslēdzās dzīvoklī un ar to viss beidzās.”

Pēc tam šīs lietas izmeklēšana vairs netika turpināta. Tāpat iepriekš Rožu laukumā kāda persona piedāvājusi bērniem narkotikas, bet viņu aizturēja iedzīvotāji.

Policija uzsākusi lietas izmeklēšanu, taču, kā noplūdušā video fragmentā atklāja pats Porziņģis, viņam viss esot kārtībā – vien pārsista piere un mazliet satraumēta roka.

1
Tavs viedoklis

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Edžus Recent comment authors
  Subscribe  
jaunākie vecākie vērtētākais
Paziņot par
Edžus
Viesis
Edžus

Sūds, ne raksts.