Uzreiz trīs komandas nonāk uzvaras attālumā līdz iekļūšanai “play-off” otrajā kārtā (VIDEO)

22/04/2019 08:29
Goldensteitas

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) izslēgšanas spēļu turnīrā uzreiz trīs komandas nonākušas vienas uzvaras attālumā no iekļūšanas otrajā kārtā.

Esošā čempione Goldensteitas “Warriors” izbraukumā ar 113:105 uzveicas Losandželosas “Clippers” vienību.

Spēle iesākās līdzīgi, taču “Warriors” pirmās ceturtdaļas izskaņā veica 12-0 izrāvienu. Tā “kareivji” atradās drošā astoņu līdz 11 punktu vadībā līdz trešās ceturtdaļas vidum, kad “Clippers” uz īsu brīdi to pārņēma.

Turpinājumā gan “Warriors” atguvās un spēli noveda līdz uzvarai.

Uzvarētāju rindās 33 punkti Kevinam Durantam, bet 32 Klejam Tomsonam, savukārt mājiniekiem 25 punkti Džildžesam – Aleksandram.

Vēl viens mačs aizvadīts Oklahomsitijā, kur vietējā “Thunder” ar 98:111 piekāpās Portlendas “Trail Blazers”.

Pirmajā puslaikā tika aizvadīta līdzīga cīņā, bet izšķirīgo izrāvienu “Blazers” veica trešajā ceturtdaļā, kad vienu brīdi atradās vadībā pat ar 19 punktu starpību.

Produktīvu spēļi aizvadīja Portlendas kluba aizsargu duets – Damienam Lilardam 24 punkti, bet Sīdžejam Makkolumam 27, savukārt zaudētājiem “double-double” Polam Džordžam – 32 punkti un 10 atlēkušās bumbas. Otrs komandas līderis Rasels Vestbruks otrajā puslaikā punktus neguva, bet kopumā guva vien 14 punktus.

Tikmēr pārliecinošu uzvaru izcīnījusi Toronto “Raptors”, kas ar 107:85 izbraukumā uzveica Orlando “Magic”.

Spēle ritēja līdzīgā gultnē līdz otrās ceturtdaļas izskaņā “Raptors” panāca 16 punktu pārsvaru. Spēles turpinājumā “Magic” tā arī nespēja atrast argumentus, lai ievērojami pietuvotos rezultāta starpībā.

Uzvarētājiem Kavai Lenardam 34 punkti, bet zaudētājiem 25 Āronam Gordonam.

Tādējādi visas šīs nakts uzvarētājas sērijā līdz četrām uzvarām nonākušas vadībā ar 3-1.