Uzsākta biļešu tirdzniecība uz PČ spēlēm

01/06/2021 10:31

Sākusies biļešu tirdzniecība uz 2021. gada pasaules hokeja čempionāta spēlēm, informē Starptautiskā hokeja federācija (IIHF).

Biļetes uz turnīra spēlēm varēs iegādāties oficiālajā interneta vietnē, uzklikšķinot uz šīs saites.

Iepriekš vēstīts, ka biļetes būs pieejamas vienā cenu kategorijā. Vienas biļetes cena uz atlikušajām regulārā čempionāta spēlēm, tajā skaitā uz šī vakara maču starp Latviju un Vāciju, maksās 110 eiro. Tikmēr ceturtdaļfināla biļetes būs pieejamas par 165 eiro, biļetes uz pusfināla mačiem maksās 220 eiro, uz spēli par bronzu – 280 eiro, bet uz zelta maču – 340 eiro.

“Šo brīdi gaidīja ikviens līdzjutējs! Mēs esam ļoti gandarīti un pateicīgi Latvijas valdībai, kas šajos sarežģītajos apstākļos devusi iespēju mūsu kaislīgajiem līdzjutējiem apmeklēt atlikušās čempionāta spēles,” biļešu tirdzniecības uzsākšanu komentēja orgkomitejas vadītājs Edgars Buncis. “Esmu pārliecināts, ka hokeja svētki uzņems vēl lielākus apgriezienus. Lai skaists un emocijām bagāts hokejs.”

PČ spēles klātienē varēs apmeklēt Latvijas iedzīvotāji, kuru sertifikāts apliecina, ka persona ir Latvijā vakcinēta pret Covid-19 un ir pagājušas 14 dienas pēc pilna vakcinācijas kursa pabeigšanas, vai arī no 22 līdz 90 dienām pēc “AstraZeneca” vakcīnas pirmās devas saņemšanas un uzreiz pēc “AstraZeneca” vakcīnas otrās devas saņemšanas. Tāpat čempionāta spēles būs atļauts skatīties personām, kuras ir pārslimojušas Covid-19 infekciju.

Ierodoties hokeja arēnās, līdzjutējiem būs jāuzrāda ar vārdu un uzvārdu personalizēta ieejas biļete kopā ar derīgu personu apliecinošu dokumentu, sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Pirms biļešu iegādies IIHF aicina iepazīties ar spēļu apmeklēšanas vadlīnijām

Pieslēgties

Dienas fokusā

Jānis Stēlnieks un Gregs Popovičs
16/09/2021 20:42

Strēlnieks skaidro, kādēļ 2018. gadā atteicās no “Spurs” piedāvājuma

Lietuvas basketbola granda Kauņas “Žalgiris” basketbolists Jānis Strēlnieks atklājis iemeslus, kādēļ 2018. gada izskaņā, kad viņš pārstāvēja Pirejas “Olympiacos” vienību, atteicās no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Sanantonio “Spurs” piedāvājuma….