Uzvara ļauj Vaņina pārstāvētajai “Zurich” apsteigt Uldriķa “Sion”

Andris Vaņins, Sportazinas.com
Andris Vaņins | Foto: facebook.com/fcz.ch/

Latvijas futbola izlases vārtsargam Andrim Vaņinam sestdien Šveices futbola čempionātā paliekot rezervē, “Zurich” viesos apspēlēja turnīra pastarīti.

“Zurich” izbraukumā ar rezultātu 1:0 (1:0) apspēlēja “Thun”, kas turnīra tabulā ieņem pēdējo vietu.

Vaņins spēli noraudzījās no rezervistu soliņa.

Latvijas vārtsarga pārstāvētā komanda uzvaras vārtus guva mača 40.minūtē, kad pēc tālas Antonio Markesano piespēles pretuzbrukumā viens pret mājinieku vārtsargu Gijomu Fevru nokļuva Blažs Kramers, pārceļot bumbu vārtsargam, – 1:0.

Otrajā puslaikā no sākuma 58.minūtē sarkano kartīti par otru dzelteno plāksteri par grūšanu mugurā nopelnīja un mazākumā Cīrihes komandu atstāja Simons Soms. Mājinieki atbildēja ar līdzīgu laipnību 82.minūtē, kad bīstamu viesu pretuzbrukumu ar gurnu pārtrauca Svens Joss.

Citā spēlē arī Roberts Uldriķis palika uz rezervistu soliņa, bet viņa pārstāvētā “Sion” viesos ar 0:3 (0:0) piekāpās “St.Gallen”. Mājinieki vārtus guva 17 minūšu laikā, sagrāvi pabeidzot 73.minūtē.

Svētdien Mārča Oša pārstāvētā Neišateles “Xamax” viesos tiksies ar trešo vietu ieņemošo “Basel”.

No latviešu pārstāvētajām komandām turnīra tabulā tagad visaugstāk atrodas Vaņina “Zurich”, kam 13 mačos ir 18 punkti un ceturtā vieta. “Sion” ar punktu mazāk ieņem piekto pozīciju, bet “Xamax” 12 dueļos nopelnījusi 11 punktus, ierindojoties astotajā pozīcijā desmit vienību konkurencē.