Uzvaras vārtu autors Jansons: Kad esam ar ripu un kustinām kājas, tad mums viss izdodas

Eduards Hugo Jansons, sportazinas.com
Eduards Hugo Jansons (nr. 6) | Foto: Raimonds Volonts/Rīgas "Dinamo"

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” aizsargs intervijā sportazinas.com pastāstīja par savu vārtu guvumu, adaptāciju “Dinamo” komandā un snieguma uzlabošanu.

Jau ziņots, ka “Latvijas Dzelceļa kausa” spēlē rīdzinieki apspēlēja Minskas “Dinamo” ar 3:1, svinot trešo uzvaru pēc kārtas.

Trešā perioda sākumā aizsargs guva uzvaras vārtus, iemetot otro ripu pretinieku vārtsarga sargātajā cietoksnī. “Vai mans vārtu guvums bija atstrādāts treniņos? Jā, domāju, ka daudzi spēlētāji strādā pie šī metiena, jo tas var būt ļoti efektīvs. Jābūt arī labai un ātrai piespēlei, kādu Soča man atdeva un ripa ielidoja vārtos,” pastāstīja Jansons. Visu spēli hokejists raksturoja kā ātru un agresīvu: “Daudz taktiskās izspēles, pretuzbrukumi. Mēs parādījām labu sniegumu.”

Iepriekšējā sezonā aizsargs spēlēja Krievijas augstākās hokeja līgas (VHL) klubā Aļmetjevskas “Neftyanik”, pirms jaunās sezonas pievienojoties rīdzinieku nometnei. “Adaptēties “Dinamo” bija vieglāk. Kad aizbraucu uz Krieviju, tas bija pārbaudījums. Šeit ir vieglāk, jo treneri un spēlētāji runā vienā valodā. Vieglāk saprasties un komandā ir laba atmosfēra,” atzina hokejists. “Aģents pēc sezonas veica sarunas ar Ankipānu, pēc tām paši sazvanījāmies un nonācām pie secinājuma, ka tas būtu labs variants izaugsmei.”

Jansons uzskata, ka komandai jāuzlabo sniegums savā laukuma pusē. “Spēle aizsardzībā bez ripas ir ļoti svarīga, šajā elementā mēs noteikti varētu spēlēt labāk. Kad esam ar ripu un kustinām kājas, tad mums labi izdodas. Svarīgi ir uzlabot spēli bez ripas, lai vairāk spēlētu ar ripu,” noslēdza Jansons.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par