V.Valters: Kuluāros runā, ka nākamsezon “Prometey” varētu būt kopā ar “VEF Rīga”

12/02/2024 10:17
Nokopēts
Valdis Valters

Latvijas basketbola leģenda Valdis Valters kanāla “William Hill TV” raidījumā atklājis, ka nākamajā sezonā varētu apvienoties Rīgā bāzētā Ukrainas komanda Slobožanskas “Prometey” un Latvijas čempionvienība “VEF Rīga“.

“Vismaz kuluāros runā par to, ka nākamsezon varētu būt komanda “Prometey” kopā ar “VEF Rīga”,” atklāja Valters. “Kad uzzināju, tad uzreiz teicu, ka tā ir izeja Rīgai, tāpēc, ka, ja spēlēs ULEB Eirokausā, tad tur ir daudz spēles, kaut kāds mārketings un, apvienojot ukraiņu komandu ar 3+ Latvijas izlases spēlētājiem, tad Rīga iegūs. Nezinu, vai tas izdosies, bet tādas sarunas it kā notiek.”

Savu viedokli par šo sniedza arī šī brīža “VEF Rīga” galvenais treneris Jānis Gailītis. “Neesmu dzirdējis tādas konkrētas runas, bet, tad, kad tu man to pieminēji, tad man likās, ka tas varētu būt kaut kas interesants. Tā ir iespēja kaut ko reanimēt, uzbūvēt un pacelt. Man nav īpašas informācijas, tās ir baumas vai ideja, bet viņu finansiālā kapacitāte ir liela.”

Šosezon ULEB Eirokausā “Prometey” noslēdza regulāro sezonu ceturtajā vietā A grupā un astotdaļfinālā tiksies ar Roberta Blumberga pārstāvēto Saloniku “Aris”. Tikmēr “VEF Rīga” šajā sezonā pietrūka pavisam nedaudz, lai izkļūtu no apakšgrupas FIBA Čempionu līgas turnīrā.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām