Vācijai trešā uzvara trīs mačos, Austrija trešajā periodā salūzt pret Šveici

14/05/2019 23:54
Vācijas hokeja izlase, sportazinas,com

Otrdien Sovākijā notiekošajā pasaules čempionātā hokejā pie uzvarā tika Vācijas un Šveices valstsvienības.

A grupas spēlē vācieši ar 4:1 (1:0, 2:1, 1:0) apspēlēja Francijas izlasi. Pirmā perioda 18. minūtē Morics Saiders izgājienā vienatnē pret francūžu vārtsargu panāca 1:0. Otrā spēles nogriežņa ievadā Francijas izlases kapteinis Damiens Flerī pretuzbrukumā izlīdzināja rezultātu.

Perioda turpinājumā Matiass Plahta atkārtoti izvirzīja vadībā vāciešus. Otrās trešdaļas noslēgumā Vācijas hokeja lielākā zvaigzne Leons Draizaitls dubultoja pārsvaru – pēc teicamas Dominika Kahuna piespēlēs vārtu priekšā Draizaitls raidīja ripu vārtu tīklā. Spēles noslēdzošajā daļā Korbinians Holcers raidīja ripu tukšos vārtos.

Tikmēr B grupas mačā Šveices izlase ar 4:0 (1:0, 0:0, 3:0) sakāva Austrijas valstsvienību. Pirmā perioda pēdējā minūtē Kevins Fiala pēc Niko Hišīra peispēlēs pretuzbrukumā izvirzīja vadībā šveiciešus.

Trešās trešdaļas 13. minūtē Romāns Josi raidīja ripu vārtos no zilās līnijas. Mača noslēgumā skaitliskajā vairākumā pa vārtiem guva Filips Kuraševs un Svens Andrigeto.