Vācijas bundeslīga atsāksies jau nākamnedēļ

07/05/2020 15:33
Nokopēts
Minhenes Bayern, www.sportazinas.com

Abās spēcīgākajās Vācijas futbola līgās futbolisti pēc koronavīrusa izraisītās pauzes atgriezīsies laukumā, sākot ar 16.maiju, ceturtdien paziņoja Vācijas Futbola līga (DFL).

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Vācijas abām spēcīgākajām futbola līgām tika dota atļauja atsākt darbību aiz slēgtām durvīm maija otrajā pusē. Tagad par atgriešanās datumu izraudzīts 16.maijs.

Trešdien videokonferencē ar Vācijas kancleres Angelas Merkeles un 16 federālo zemju premjerministru dalību tika mīkstināti daži koronavīrusa ierobežošanas pasākumi, tai skaitā izbeigts aizliegums rīkot futbola mačus, ja tajos nav līdzjutēju.

26.kārta noritēs no 16. līdz 18.maijam. To ievadīs turnīra tabulas augšdaļas komandu cīņa starp Dortmundes “Borussia” un Gelzenkirhenes “Schalke 04”, bet 26.kārta beigsies pirmdien ar Brēmenes “Werder” un Leverkūzenes “Bayer” maču.

DFL izpilddirektors Kristians Zeiferts paskaidroja, ka Brēmenes komandai mačs pirmdien tika piešķirts, lai kompensētu treniņiem zaudēto laiku, jo vietējā pašvaldība kā pēdējā atļāva atsākt treniņus.

Pēc sezonas beigām notiks bundeslīgai netipiskās izslēgšanas spēles ar otrās bundeslīgas klubiem par palikšanu pirmajā bundeslīgā.

Pārplānotajai bundeslīgas sezonai ir jābeidzas 27.jūnijā, bet otrajai bundeslīgai – dienu vēlāk, kas nozīmē, ka divas izslēgšanas spēles starp 16.vietā esošo bundeslīgas komandu un trešās vietas īpašnieci otrā spēcīgākajā līgā notiks pēc oficiālajām sezonas beigām 30.jūnijā.

Zeiferts sacīja, ka vēl nav skaidrs, vai notiks arī izslēgšanas spēles starp otro un trešo divīziju, jo vēl nav izlemts, vai trešās spēcīgākās Vācijas līgas sacensības tiks pabeigtas.

Ja Starptautiskā Futbola federāciju asociācija (FIFA) atļaus, lai izvairītos no pārslodzes dēļ gūtām traumām, līdz sezonas beigām katrs no klubiem vienā mačā drīkstēs izdarīt piecas spēlētāju maiņas līdzšinējo triju vietā.

Pagaidām nav risinājuma Vācijas kausa pusfināla un fināla spēļu aizvadīšanai.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām