Vācijas futbola izlase olimpiskajā turnīrā neizkļūst no grupas

28/07/2021 23:21
Vācijas izlases futbolists

Brazīlijas futbolisti trešdien Tokijas olimpiskajās spēlēs svinēja uzvaru savā grupā, kamēr Vācijai vēl viens lielais turnīrs beidzies priekšlaicīgi. Brazīlijas uzbrucējs Rišarlizons no Anglijas premjerlīgas kluba Liverpūles “Everton” komandas otrajā puslaikā guva divus vārtus, Brazīlijai uzvarot Saūda Arābiju ar 3:1 (1:1).

Pirmajā puslaikā Brazīliju 14.minūtē vadībā izvirzīja Mateuss Kunfa, uz ko pretinieki 27.minūtē atbildēja ar Abdulelaha al Amri vārtiem. Rišarlizons vārtus guva 76.minūtē un mača kompensācijas laika trešajā minūtē. Viņam tagad ir pieci gūti vārti. Mača 90.minūtē viņš guva vēl vienus vārtus, taču tie tika atcelti pēc video atkārtojuma noskatīšanās.

Riodežaneiro spēļu 2016.gadā uzvarētāji brazīlieši ar septiņiem punktiem iekļuva ceturtdaļfinālā kā D grupas uzvarētāji. Otro vietu ar pieciem punktiem tika Kotdivuārai, trešo ar četriem punktiem ieņēma Vācija, bet Saūda Arābija bez punktiem palika pēdējā.

Ceturtdaļfinālā Brazīlijai pievienojās Kotdivuāra, kura spēlēja neizšķirti 1:1 (0:0) ar 2016.gada sudraba medaļnieci Vāciju. Turklāt Āfrikas kontinenta pārstāvei palīdzēja paši vācieši. Benjamins Henrihss 67.minūtē bumbu raidīja savos vārtos, un pēc tam vāciešiem izdevās iesist tikai vienus vārtus, 73.minūtē izceļoties Eduardam Lēvenam.

Tā bija otra lielā Vācijas neveiksme pēc kārtas. pirms mēneša nepārvarot Eiropas čempionāta astotdaļfināla slieksni. B grupā ceturtdaļfinālam ar sešiem punktiem kvalificējās Dienvidkoreja un ar četriem – Jaunzēlande, bet Rumānija ar četriem un Hondurasa ar trim punktiem brauks mājās.

Dienvidkoreja trešdien ar trim Uidžo Hvanga gūtajiem vārtiem ar 5:0 pārspēja Hondurasu, bet Jaunzēlande un Rumānija spēlēja 0:0.

A grupā ceturtdaļfinālam kvalificējās mājiniece Japāna un Meksika. Japāna trešdien ar 4:0 (2:0) sagrāva Francijas futbolistus, bet Meksika ar 3:0 (2:0) pārspēja Dienvidāfrikas Republikas izlasi. Grupu turnīrā Japāna ieguva deviņus punktus, Meksika – sešus punktus, Francija – trīs punktus, bet Dienvidāfrikas Republika olimpiskajā futbola turnīrā punktus neieguva.

C grupā ar pieciem punktiem uzvarēja Spānija, četrus punktus ieguva gan Ēģipte, gan Argentīna, bet ceturtdaļfinālam kvalificējās Ēģipte, bet pēdējā vietā ar trim punktiem palika Austrālija. Trešdienas spēlēs C grupā Ēģipte ar 2:0 (1:0) uzvarēja Austrāliju, bet Spānijas un Argentīnas spēle beidzās neizšķirti 1:1 (0:0).

Futbola turnīrs Tokijā beigsies 7.augustā.