Vācijas sieviešu izlase EČ ceturtdaļfinālā pārspēj Austriju

22/07/2022 00:03
Vācijas sieviešu futbola izlase

Vācijas sieviešu futbola izlase ceturtdien Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā svinēja uzvaru un pievienojās pusfinālā dienu iepriekš iekļuvušajai Anglijai. Vācija divu kaimiņvalstu cīņā ar 2:0 (1:0) pārspēja Austriju.

Pirmos vārtus 25.minūtē pēc Klaras Bīlas piespēles guva Lina Magulla. Uzvaru mača pēdējā minūtē nostiprināja Aleksandra Popa – 2:0.

Jau ziņots, ka trešdien Braitonā notikušajā mačā starp Angliju un Spāniju rezultāts pēc pamatlaika bija neizšķirts 1:1 (0:0), bet papildlaikā vārtus guva mājinieces, spēlē uzvarot ar 2:1. Anglijas futbolistes pusfinālā tiksies ar Zviedrijas un Beļģijas mača uzvarētāju. Savukārt Vācijas pretinieces noskaidrosies Francijas un Nīderlandes duelī.

Katras grupas divas labākās komandas iekļuva ceturtdaļfinālā un turpināja cīņu par čempiones titulu. Fināls Vemblija stadionā Londonā notiks 31.jūlijā. Iepriekšējā Eiropas čempionātā 2017.gadā triumfēja Nīderlandes izlase, kas finālā ar 4:2 pārspēja Dānijas futbolistes.

Tituliem bagātākā komanda ir Vācijas izlase, kas Eiropas sieviešu čempionātā uzvarējusi astoņas reizes. Divi tituli ir Norvēģijai, bet pa reizei triumfējušas Zviedrijas un Nīderlandes futbolistes.

Eiropas čempionāts Anglijas stadionos norisināsies līdz 31.jūlijam.