Vācijas zvaigzne spēli pret Latviju sauc par sliktāko karjerā

06/09/2023 15:35
Nokopēts
Deniss Šrēders

Vācijas basketbola izlases spēlētājs Deniss Šrēders komentējis uzvaru pār Latviju Pasaules kausa ceturtdaļfinālā.

Jau vēstīts, ka šodien Latvija ar 79:81 zaudēja Vācijai un izstājās no cīņas par medaļām, kamēr pretinieki pusfinālā spēkosies ar ASV un Slovēnijas pāra uzvarētāju. Šrēders laukumā pavadīja 30 minūtes un desmit sekundes, atzīmējoties ar deviņiem punktiem. No spēles viņš realizēja vien četrus no 26 metieniem.

“Tā laikam bija sliktākā spēle manā karjerā. Bet mēs tāpat atradām veidu, kā to uzvarēt,” atzina basketbolists. “Lepojos ar čaļiem, kuri cīņā iesaistījās no soliņa. Starta sastāvs. It īpaši Francs Vāgners. Mo Vagners. Visi aktivizījās.”

“Vienkārši centos palikt pozitīvs. Un beigu beigās, ja tu netrāpi metienus, tu nevari to kontrolēt. Toties tu vari kontrolēt domāšanu. Turpināt ar komandas biedriem runāt kā līderis un kapteinis. Nevarēju iekrist sliktā garastāvoklī. Esmu priecīgs par katru un, par laimi, uzvarējām spēli,” individuāli neveiksmīgu maču komentē Šrēders.

Jautāts par Latvijas labā 24 punktus guvušo Artūru Žagaru, Šrēders atcerējās, ka 2021./2022. gada sezonā latvietis spēlēja viņam piederošajā Vācijas komandā “Braunschweig”. “Viņš tur pavadīja pusotru gadu, bija savainots un nevarēja daudz spēlēt. Bet kopš tiem laikiem, viņš veicis strauju lēcienu. Visu cieņu, šodien viņš spēlēja labi,” teica Šrēders.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām