Vadošās cīņas sporta organizācijas nav ieinteresētas sadarboties ar leģendāro Silvu

Andersons Silva
Andersons Silva | Foto: Anthony Geathers/Getty Images/AFP

Pasaules vadošās jauktās cīņas mākslas (MMA) organizācijas nav ieinteresētas sadarboties ar leģendāro Andersonu Silvu (34-11), ziņo portāls “MMA Junkie”.

45 gadus vecais Silva negrasās beigt karjeru, taču pasaules vadošās MMA kompānijas tajā pašā laikā nav gatavas sportistam piešķirt cīņu līgumus, iesakot viņam domāt par karjeras noslēgšanu.

Brazīlietis Silva karjeras laikā uzvarējis 34 cīņās, bet zaudējis 11. “Ultimate Fighting Championship” (UFC) ietvaros viņam savukārt ir 17 panākumi un septiņas neveiksmes. UFC prezidents Dana Vaits jau paziņojis, ka jaunus līgumus ar Silvu neslēgs.

Cita MMA organizācija “Bellator” nav gatava sadarboties ar Silvu, jo tās primārais mērķis ir piesaistīt gados jaunus talantus, bet brazīlietis neatbilst šādam raksturojumam.

Savukārt ASV trešās lielākās MMA kopienas PFL prezidents Rejs Sefo izteicies, ka viņš ciena Silvu, taču, viņaprāt, sportistam ir jādomā par karjeras beigšanu, nevis jāmēģina aizvadīt vēl cīņas.

Arī ārpus ASV par Silvu nav liela interese. Ar viņu sadarboties negrasās arī Azijas vadošā MMA kompānija “ONE Championship”, ko apstiprinājis tās vadītājs Čatri Sitjodongs.

Lieki piebilst, ka arī savdabīgajā cīņas sporta organizācijā “Bare Knuckle FC”, kas nav MMA, bet cīņas bez cimdiem, Silva nav gaidīts.

Silvam ir trešā līmeņa melnā josta brazīliešu džiu-džitsu, piektā līmeņa melnā josta taekvondo, kā arī dzeltenā kapoeiras josta. Viņš ir kādreizējais UFC vidējā svara čempions, kurš šajā “tronī” bija 2457 dienas – tas ir UFC rekords.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par