Vai Lebrons spēlēs Losandželosā? Dēls jau pieteicies vietējā skolā

Lebrons Džeimss, sportazinas.com
Foto: Cavs.com

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vicečempions Klīvlendas “Cavaliers” sastāvā Lebrons Džeimss drīzumā kļūs par brīvo aģentu, līdz ar to spekulācijas par viņa nākamo darba vietu pēdējās dienās ir tikai augušas.

Kādreizējais NBA basketbolists Gerijs Peitons intervijā pavēstījis, ka viņa rīcībā esošā informācija liecina, ka Lebrona Džeimsa dēls Lebrons Džeimss juniors nākamo skolas gadu iesāks “Sierra Canyon” vidusskolā, kas atrodas nedaudz ārpus Losandželosas.

Iepriekš jau vēstīts, ka Lebronam pieder vairāki īpašumi Losandželosā, kur laiku labprāt pavada arī viņa ģimene. Zīmīgi, ka ilgāku laiku Lebrona vārds tiek locīts sakarā ar iespējamu spēlēšanu Losandželosas “Lakers” klubā.

Vai dēla sūtīšana Losandželosas skolā ir pirmā indikācija, ka Lebrons pielaikos tieši dzelteno “Lakers” krekliņu?

Tiesa, oficiāls apstiprinājums par Lebrona Džeimsa juniora mācīšanos “Sierra Canyon” vai kādā citā Losandželosas privātskolā, nav sekojis. Skolas vadība žurnālistu jautājumus noraidījusi, bet domājams, ka tāda rīcība sekotu arī ja slavenā basketbolista nepilngadīgais dēls būtu kļuvis par šīs skolas skolnieku.

Zīmīgi, ka decembrī Lebrons un viņa sieva Savana Losandželosā iegādājās jaunu 23 miljonus ASV dolāru vērtu villu, bet Lebrona ilggadējais komandas biedrs Dveins Veids paudis, ka Lebrona nākamā komanda būs tieši tur, kur vislabāk jutīsies viņa ģimene. Vairāk skaidrs, ka tieši Losandželosa Džeimsu ģimene jūtos komfortabli.

Iepriekš ASV mediji vēstīja, ka Lebrons saviem aģentiem ļāvis vest sarunas ar sekojošām komandām: Klīvlendas “Cavaliers”, Goldensteitas “Warriors”, Hjūstonas “Rockets”, Losandželosas “Lakers”, Filadelfijas “76ers” un Bostonas “Celtics”.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar