Vai Makgregora runām sekos darbi, un Habibs tiks nokautēts?

Habibs Nurmagomedovs, Konors Makgregors, sportazinas.com
Habibs Nurmagomedovs un Konors Makgregors Foto: UFC

Agrā svētdienas rītā (plkst. 3:00 pēc Latvijas laika) Lasvegasā tiks aizvadīta viena no lielākajām UFC cīņām šīs organizācijas vēsturē – Konors Makgregors mēģinās nostiprināt savu vietu cīņu sporta vēsturē, spēkojoties pret Krievijas sportistu Habibu Nurmagomedovu. Sporta totalizators Betsafe par šo cīņu piedāvā īpašu iespēju saviem jaunajiem klientiem – likmju koeficientu 25.00 uz Makgregora uzvaru.

īpašā likme - Vai Makgregors uzvarēs duelī ar Nurmagomedovu?
06.10.2018
25.00

Konora Makgregora un Habiba Nurmagomedova UFC cīņa ir izreklamēta kā gadsimta cīņa. Lasvegasas arēnā biļetes uz to tika izpirktas ļoti ātri, un nav nekāds noslēpums, ka to cena sniedzās ļoti augstos līmeņos. UFC ir sasniegusi to līmeni, ka spēj ieinteresēt arī “mainstream” auditoriju, kas pa ausu galam dzirdējusi par Makgregoru un tagad gaida viņa cīņu pret sportistu, kurš MMA apskatnieku vidū tiek vērtēts pat nedaudz augstāk.

Betsafe prognozes par Makgregora un Habiba cīņu neliela favorīta lomā izvirza Krievijas sportistu. Viņš tomēr ir pašreizējais čempions, kurš savā karjerā vēl nav cietis nevienu zaudējumu, kamēr Makgregors pēc boksa mača pret Floidu Meivezeru oficiālā cīņā nemaz nav piedalījies. Protams, fiziski viņš būs sagatavojies ideāli tik un tā, par to nav vērts daudz šaubīties, taču sava veida “ringa rūsa” varētu likt par sevi manīt.

Papildus visiem ierastajiem koeficientiem, kuru vidū ir vairākas UFC sporta likmes, sporta totalizators Betsafe piedāvā arī īpašo iespēju. Jaunajiem klientiem ir iespēja veikt likmi ar koeficientu 25.00 (ierobežotā apjomā) par Makgregora uzvaru, kas ir vairāk nekā desmit reizes lielāks koeficients nekā standarta noteiktais.

Makgregors pazīstams kā skaļš un mutīgs cīkstonis, kurš savu pretinieku cenšas apstrādāt jau pirms cīņas. Šoreiz pret savu nosacīto ienaidnieku Nurmagomedovu Konors bijis īpaši ass, kamēr arī Habibs savas antipātijas neslēpj, it īpaši, ja atceras aprīļa skandālu ar Makgregora un viņa draugu bariņa iebrukumu UFC pasākumā. Makgregors pēc tam pieteicās policijā, atzīstot, ka viņa paveiktais īsti likumīgs nebija, taču tagad viņam ir iespēja vietā un nevietā piesaukt, ka Habibs šī iebrukuma laikā izvēlējās izvairīties no fiziskas konfrontācijas ar Makgregoru.

Svētdienas naktī gan nekāda izvairīšanās vairs nebūs iespējama. Habibs tiek uzskatīts par universālāku cīkstoni un dos priekšroku sava pretinieka nogāšanai, taču viņam būs jāuzmanās no Makgregora sitieniem. Galu galā, lai vai cik nopietni vai nenopietni Meivezers uztvēra viņu savstarpējo cīņu, pret vienu no visu laiku labākajiem bokseriem Konors līdz desmitajam raundam izturēja un nokdaunā nekrita.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par