Tambijevs atrod jaunu darba vietu

Leonīds Tambijevs, sportazinas.com
Leonīds Tambijevs | Foto: Karagandas "Saryarka"

Latviešu hokeja speciālists un viņa ilggadējais palīgs pārcēlušies uz Krievijas augstākās līgas (VHL) klubu Novokuzņeckas “Mettalurg”.

Vienība paziņojusi, ka Tambijevs būs galvenais treneris, bet Banada – galvenā trenera asistents. Kluba treneru štābā šobrīd ir arī vēl viens asistents Aleksandrs Žuriks, kā arī fiziskās sagatavotības speciālists Igors Zaharovs.

Tambijevs vēl nesen tika iecelts par Vladivostokas “Admiral” komandas galveno treneri, taču no amata ātri vien atkāpās, jo “Admiral” paziņoja par aiziešanu no Kontinentālās hokeja līgas (KHL). Tambijevs savu lēmumu pamatoja ar to, ka viņš karjeru vēlas turpināt KHL.

Tambijevs kopā ar Banadu strādājis jau kopš 2009./10. gada sezonas tādās komandās kā “Rīga/Profs 18”, “Rīga”, Karagandas “Saryarka” un Sanktpēterburgas “Dynamo” VHL un Jaunatnes hokeja līgas (MHL) turnīros. Tāpat abi strādājuši arī Latvijas U18 un U20 izlasēs.

Tambijevs arī pirms kļūšanas par “Admiral” stūrmani bija starp kandidātiem uz Rīgas “Dinamo” galvenā trenera amatu, taču pēdējos gados panākumus guvušais pašmāju speciālists izvēlējās strādāt Vladivostokā. Līgums ar 49 gadus veco treneri tika noslēgts uz vienu sezonu, tomēr viņš darbu pameta pēc nepilnas nedēļas.

Tambijevs iepriekš bija VHL kluba Karagandas “Saryarka” stūrmanis, bet vēl pirms tam vadīja Sanktpēterburgas “Dynamo” komandu. Tambijevs VHL turnīrā triumfēja divreiz – gan ar “Dynamo”, gan “Saryarka”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par